olaa_

olaa_
Moje tablice obserwuje 8 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Łask
Brak jeszcze zszywek.
Studio_Barw
Konstancin-Jeziorna Obserwuj

Zszywek: 531 · Obserwują ją: 561

Ostatnio dodane:

Pokój dziewczynki - meble Bellamy Ines - projekt gratis do zakupu Pokój dwulatki Pokój dwulatki Pokój dziewczynki
xaisak
Obserwuj

Zszywek: 173 · Obserwują ją: 105

Ostatnio dodane:

O najlepszym balsamie brązującym ;)

xkasia.blogspot.com Na blogu produkty, które zużyłam w kwietniu. Między innymi ulubieńcy od Fitoteka.pl czy L'biotica Biovax.

********************
xkasia.blogspot.com Zdjęcia efektów po stosowaniu maseczki K+K i kilka słów o kremie pod oczy od Fitomed już na blogu:
xkasia.blogspot.com Kolejny post z serii: TANIE, ALE NIKT NIE POWIEDZIAŁ, ŻE ZŁE!
10 produktów do pielęgnacji ciała i włosów!

xkasia.blogspot.com
greyseff
Sandomierz Obserwuj

Zszywek: 282 · Obserwują ją: 451

Ostatnio dodane:

.<3 kolegi Ouu.... pocełunek
dreams
Obserwuj

Zszywek: 574 · Obserwują ją: 527

Ostatnio dodane:

... ... ... ,,,,,,,,,
Kruszynkaa
Łódź Obserwuj

Zszywek: 848 · Obserwują ją: 551

Ostatnio dodane:

nie lubię dekoracji z balonów na weselu ( wydaja mi się oklepane i niemodne ) ale takie dekoracje sprawiają że zmieniam zdanie :) Dla fanów puzzli. Prezent dla rodziców ♥♥♥
Anita__91
Obserwuj

Zszywek: 455 · Obserwują ją: 1997

Ostatnio dodane:

all star. buty ♥ torebka ♥ róż & złoto bransoletki i pierścionki <3
Szafa
Profil oficjalny
Rzeszów Obserwuj

Zszywek: 6060 · Obserwują go: 2223768

Ostatnio dodane:

Fryzura okolicznościowa ślubna od oazapiekna z 1 września - najlepsze stylizacje i ciuszki Jesień od gretastyl z 1 września - najlepsze stylizacje i ciuszki Khaki parke od gretastyl z 31 sierpnia - najlepsze stylizacje i ciuszki weekendowy luz od iwona48 z 31 sierpnia - najlepsze stylizacje i ciuszki
maelys
Wrocław Obserwuj

Zszywek: 3152 · Obserwują ją: 14498

Ostatnio dodane:

<3 <3 ... ... Świetny pomysł na ożywienie swoich szortów i krótkich spodenek! :)
happiness
... Obserwuj

Zszywek: 2534 · Obserwują ją: 21312

Ostatnio dodane:

pomysłowa choinka :) MAXI KING CIASTO 

SKLADNIKI: 
ok. 400 g herbatników, 
1 puszka gotowego masy krówkowej (lub mleka skondensowanego słodzonego gotowanego przez 2,5 - 3 godziny) 
SKLADNIKI MASY MLECZNEJ: 
1,5 kostki miękkiego masła, 
1 szklanka mleka, 
3/4 szklanki cukru, 
2 łyżeczki cukru waniliowego, 
400 - 500 g mleka w proszku 
SKLADNIKI POLEWY; 
2 czekolady gorzkie, 
1/2 szklanki kremówki, 
150 g orzechów laskowych (ew. ziemnych) 

WYKONANIE 
Orzeszki posiekać i podprażyć na suchej patelni (fot.1). 
Blachę wyłożyć papierem do pieczenia.
 Położyć pierwszą warstwę herbatników (fot.2). 
Szklankę mleka, cukier i cukier waniliowy zagotować i odstawić do ostygnięcia. 
Masło utrzeć na gładką i puszystą masę, a następnie dodać mleko i mleko w proszku (wedle uznania od 3 do 4 szklanek). 
Utrzeć. 
Masę na chwilę odstawić do lodówki, żeby trochę zgęstniała. 
Następnie połowę masy mlecznej wyłożyć na herbatniki i przykryć następną warstwą herbatników.
Przygotować masę krówkową. Dobrze jest ją wcześniej podgrzać wkładając puszkę do garnka z wodą i chwilę pogotować. Będzie się lepiej rozprowadzać (fot.3). 
Wyłożyć ją na herbatniki. 
Bezpośrednio na masę krówkową rozprowadzić resztę masy mlecznej, a na nią warstwę herbatników. 
Czekoladę roztopić w rondelku razem z mlekiem. 
Kiedy się rozpuści, dodać orzeszki i polać nią wierzch ciasta (fot.4). 
Całość schłodzić w lodówce przez minimum 3 godziny. lubie ten remix ;) Maryla Rodowicz- Niech Żyje Bal Alan Walker - Faded
Ciagle mi leci w glowie ta nuta uzależnia <3