231
31
49
Gdybym była chłopakiem ...
lil0 A mnie tutaj raczej zaskakuje brak zaufania i dziwna przypadłość: przeglądanie cudzego telefonu;].
39
3
0
pomóżcie :)
takasobieelis No to dzisiaj jabłko zamiast batona :)
wonderfull przecież słodycze są takie dobre :D no w sumie dla tych co nie tyją po nich, ale cóż, powodzenia ...
Ala_009 dziękuje :)
13
3
2







