12
2
5
Dzisiaj pytają dlaczego to robisz,jutro będą py...
pepsi567 ja wchodze na zszywke , zeby miec wiecej motywacji do cwiczen. takie zdjecia duzo mi dają. dzięki :3
konto-usunięte boski <3
| Moje tablice obserwuje 4 osoby | Znajdź mnie | Ostatnio dodane zszywki |
|---|---|---|
| Obserwuj |
|
12
2
5