Obserwuję 183 tablic
Moje tablice obserwuje 44 osoby
Moje tablice obserwuje 44 osoby
Obserwuję 183 tablic
Moje tablice obserwuje 44 osoby
Tę tablicę obserwuje 4 osoby
Tablica zawiera 33 zszywki
Moje tablice obserwuje 44 osoby
Tę tablicę obserwuje 4 osoby
Tablica zawiera 33 zszywki
147
4
246
kokardka:P
Justyneczka_xD Prześliczne te kokardeczki ♥
ktotoco10 z czego je zrobić
czekoladka1237 Fajne na prezenty...;)
3
2
8
<3.
110
7
188
<<<
amaryjane takie proste do zrobienia, a takie efektowne! :)
nanaaaaa jak takie coś zrobić ?
asiachml2000 #nanaaaaa...proste ;pp wybierasz grubą tasiemkę lub rzemyk w dowolnym kolorze i dzielisz go na tr...
40
2
122
bransoletka
Liv śliczna, wiesz może jak ją zrobic?
ArtLunatyk hyym mysle, ze... najpierw nalezy wyciac, 3 paseczki (jeden dlugi i 2 krotsze- im dluzsze beda, t...
Kasiek894 Musze poprostu muszę taka zrobić Cudna
125
8
189
Bransoletka została wykonana z koronki obszytej...
Samolocik piękna, bardzo delikatna
sylwiapruszczgd Cudo :D ale sama bym takiej chyba nie zrobiła za nic w świecie :P
Gabi__8 U kogo można zamówić taką bransoletkę, potrzebuję na ślub. Bardzo proszę o jakieś informacje.
123
8
170
zamki
Pozytywniee to tasiemka ^^.
KingaWicon widać ze to gumka
Naka_shi Dużo starych zamków potrzeba do wykonania tej bransoletki, ale efekt - zapewne powalający! :D
28
17
55
diyy
justyna1239 ja taką właśnie skończyłam robić ;D ale zrobiłam z 2 kolorków ( zielony jasny i ciemny ) Wyszła p...
Marysia2x2 Bardzo ładne branzoletki :)
459
23
743
kieszonka na komórkę
164
15
345
stojak na kolczyki
188
10
247
298
195
19
219
bransoletka
Mikey122 Super ...Teraz trzeba zbierać kapsle
gozja może jestes chętna na sukenkę ?:)
chocolateprincess zrobiłam taką z seledynowej wstążki, ale nie noszę ;\
616
21
955
bransoletka z nakretkami
Madziala0078 macie jakieś bardziej sprecyzowane zdjęcia? Bo nie wiem jak wsadzić tą nakrętke
nekami Kladia - makrama
_Ciasteczkowa robiłam :]
375
48
749
<3 <3 <3
pati07 żeby materiał sie nie "siepał" opal zapalniczką ;)
sometimess podoba sie,ale za bardzo nie lapie:-)
Penchev JAkie Śliczne to jest! <3
304
31
747
pojemnik z pudelka od ryzu
konto-usunięte też takie sobie zrobiłam :) Rewelacja :)
Cestia Świetny jest. Mój ma już prawie 2 tygodnie i nadal wygląda jak nowy. Polecam :)
Aleksis_Bial Rice rice babe B)





























