Więcej zszywek z tablicy

Conversy

<33
Piękne :*
...
śliczne ♥
***
kto ma z was converse ?:)
m...
...
...
*.*
...
^.^
Chce takie *_*
love&hate...
....
<3333
...
...
wikusina9

wikusina9

Dodane 7.09 o 18:52
Obserwuj
...

...

Zgłoś naruszenie

Ruby_Red

białe najlepsze* ; 3

 |  4.08 o 8:11   Pokaż odpowiedzi

Ruby_Red

bisłe najlepszr. ;3

 |  4.08 o 8:11  

perfecto

mam takie same :3

 |  3.08 o 18:57  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: