Więcej zszywek z tablicy

Conversy

<33
Piękne :*
...
śliczne ♥
***
kto ma z was converse ?:)
m...
...
...
*.*
...
^.^
Chce takie *_*
love&hate...
....
<3333
...
...
wikusina9

wikusina9 od angel13

Dodane 23.06 o 15:32
Przypięte z <3333
Obserwuj
<3333

<3333

Zgłoś naruszenie

MISIO778

Jak ja kocham trapusie

1  |  28.07 o 20:22  

viktoriia11

ja mialam takie ale mi sie kaputtnely

 |  22.06 o 8:45  

Anga2309

Najpiekniejsze<3 ;*

 |  21.06 o 10:30  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: