Więcej zszywek z tablicy

design

...
...
♥♥♥
świetna sypialnia, sama bym...
fajny pomysł
książki we wnętrzach
...
...
kamiszox

kamiszox

Dodane 11.12 o 19:15
Obserwuj

...

Zgłoś naruszenie

madlenkroliczky

wszystko fajnie, ale polecam spróbować zasnąć kiedy w okno napierdziela deszcz, czy nie daj Boże grad

2  |  24.12 o 23:03  

AlicjaTaZbajki

mmm... w nocy obserwować gwiazdy

 |  11.12 o 20:02  

MM321

oj mega :)

 |  10.12 o 1:20  

NajaranaMaja

najlepiej w deszcz zostawic otwarte okno. wtedy nie masz gdzie spac bo masz zalane lozko :)

 |  5.12 o 23:23  

andrzejolap

sliczne *.* ale wez tak w burze tam xd

 |  5.12 o 21:34  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: