Więcej zszywek z tablicy

design

...
...
♥♥♥
świetna sypialnia, sama bym...
fajny pomysł
książki we wnętrzach
...
...
kamiszox

kamiszox od umbrella4

Dodane 8.11 o 18:45
Przypięte z ...
Obserwuj

...

Zgłoś naruszenie

koniczynka7

ja mam jeszcze niżej ten skos, i na początku nie byłam przyzwyczajana i tak siadłam sb z takim skokiem na łóżko i tak się odbiłam że uderzylam się o ten skos :D nie zapomnę o tym, hahahahh xD

 |  20.11 o 23:02  

byBlackHeart

Ja będę miała podobny "skosik", też nad łókiem ^^

 |  19.11 o 8:18  

Angelina_

Jednak spanie w łóżku ustawionym w takim kącie jest trochę niebezpieczne. Nie sądzicie?

 |  9.11 o 9:55   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: