Więcej zszywek z tablicy

Pielęgnacja ❤

POPĘKANE PIĘTY
BÓL GARDŁA I IMBIR
WAZELINA I PIĘKNE RZĘSY
cudowny kolor
sposób na łamliwe paznokcie
Do miseczki wsypać: Pełna g...
Chcesz się pozbyć niechcian...
Przydatne :D
,,,,
Najlepsza maseczka na znisz...
...
siemie
walka z rozstepami
...
...
...
****
Zapraszam na wpis o maseczc...
Last_Kiss

Last_Kiss od kaskal2011

Dodane 26.02 o 13:31
Przypięte z ****
Obserwuj
****

****

Zgłoś naruszenie

torcikzczekolada

Mój naturalny kolor włosów to blond (długie- do talii). Staram się dbać o nie, olejuję, myję w letniej wodzie, używam odżywki Garnier oleo repair, na koniec robię płukankę octową i końcówki płuczę jeszcze w zimnjej wodzi, a one dalej się puszą, przez co z daleka wyglądaja tak jakby były strasznie zniszczone, mimo, że nie mam rozdwojonych końcówek. Dodam jeszcze, że nie suszę ich suszarką, nie prostuję ani nie używam lokówki (baaaardzo sporadycznie). Mam na głowie puch. Nawet gdy robię zwykłego kitka to z każdej strony wychodzą kłaczki. Już nie wiem co mam robić żeby się tak nie puszyły :(

 |  20.02 o 20:16  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: