Więcej zszywek z tablicy

Humor

Coś w tym jest...
...
...
Pazdan
...
...
...
tak to ja! :)
Dokładnie
psycho
....
No cóż :D
Rebeliousprincess

Rebeliousprincess od ManiaManiusia

Dodane 3.05 o 6:22
Przypięte z ....
Obserwuj

....

Zgłoś naruszenie

lennyk

fajny argument, ale ja nigdy bym nie wybrała węża. Nie cierpię węży...

 |  14.05 o 12:12  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: