Więcej zszywek z tablicy

Humor

Coś w tym jest...
...
...
Pazdan
...
...
...
tak to ja! :)
Dokładnie
psycho
....
No cóż :D
Rebeliousprincess

Rebeliousprincess

Dodane 8.07 o 22:40
Obserwuj

...

Zgłoś naruszenie

Ennawa

o kurwa...

 |  13.07 o 16:10  

Justynasob123

LOL

 |  4.07 o 21:54  

mylovedream

I przez jedno zdjęcie masz jeden dzień wakacji z głowy. Wstań i szukaj plecaka...

 |  1.07 o 17:27  

Domi222

oj O_O

 |  28.06 o 22:06  

iwona8907

ja czasami po wakacjach wyciągałam zielone cos i zastanawiałam sie co to do cholery było

 |  27.06 o 22:01  

mika0097

Ja raz zostawiłam mandarynkę na przerwę świąteczną :3

 |  26.06 o 15:33  

ILoveHorse

ja raz znalazłam jedzenie po 3 latach xD

3  |  25.06 o 0:38   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: