Więcej zszywek z tablicy

pupile

...
:o.
...
mój skarb :-)
maleństwo  :-)
Alekś
Uwierzyć w siebie
♥♥♥
tyle radości :-) :-) :-)
...
mogę z wami na zakupy :-) h...
domek :)
...
z nami wszędzie :-* :-*
wszystko można połączyć  :-...
♥ ✿⊱╮
wolny....
jeden dzień lenistwa by mi ...
♥♥♥♥♥♥♥♥
⚊⚊⚊
★★★
piękny. ..
Za dużo jak dla mnie idę sp...
Ma naimie Whisky mam 59 dni...
też bym tak chciała. ....
dosiakub

dosiakub od LadyGold

Dodane 23.08 o 21:38
Przypięte z ...
Obserwuj

...

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Agaa143

*.*

 |  4.09 o 8:58  

Katarzynka20524

WOW! Śliczny i dużyyy

 |  3.09 o 8:32  

loola99

Jaka to rasa?

 |  1 31.08 o 22:28  

lizkaa22

jezuu

 |  31.08 o 0:16  

ToJaDominika2020

Jaki duży taki słodki *-*

 |  30.08 o 21:29  

Malina_26

jaki duży

 |  30.08 o 15:21  

reksior96

jeju jaki słodziak :)

 |  30.08 o 0:51  

marlenka3358

omg tylko go przytulic

 |  28.08 o 18:03  

Moniska_88

ojaaaa ale cudo :))))) glaskalam bym go ciągle i tulila

 |  27.08 o 22:14  

dront

tez myslalam ze to kaukaz od razu pyszczek jak mojej Basiuni ale to chyba cos jeszcze innego

 |  26.08 o 10:23   Pokaż odpowiedzi
Zobacz więcej komentarzy

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: