Więcej zszywek z tablicy

Pomysły

to biegamy<3
...
jagodzilla

jagodzilla

Dodane 15.12 o 21:31
Obserwuj
...

...

Zgłoś naruszenie

Wisienka99

ta odzywka nie jest do konca bezpieczna, zalezy od włosów.

 |  22.12 o 9:01  

konto-usunięte

Robiłam to kiedyś.. włosy potem brzydko pachniały, mimo że dodałam do przepisu odżywkę... Osobiście nie polecam.. włosy nie poprawiły swojej kondycji :(

 |  13.12 o 15:19  

konto-usunięte

próbował ktoś?

 |  7.10 o 20:25  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: