Więcej zszywek z tablicy

Pomysły

mmmm...:)
Probowal ktos?
...
Pierwsza moja przeróbka. Ma...
branzoletka :D
W ubiegłym roku na wiosnę t...
<3<3<3...
...
<33
1/4 szklanki wybielacza i 3...
5 min lody brzoskwiniowe; 1...
Węzełek :)
maska.....
cieniutkie i chrupiące chip...
kiedyś się MOŻE zabiorę :D :)
D.I.Y. Etui do Samsunga Gal...
...
...
Babeczki z nutella ;3
Przepis na bronzer :))
DOMOWE ZABIEGI na GŁADKIE S...
Efekt po miesiacu i około 1...
Zobacz jak można szybko wys...
Na RATUNEK PIĘTOM!!! Zadban...
<33
...
maerthel

maerthel od kwiecienola

Dodane 30.03 o 14:27
Przypięte z ...
Obserwuj
...

...

Zgłoś naruszenie

emiliax

takie staniki są tylko dla dziewczyn o małym biuście. duży biust stanik musi "utrzymać" więc to odpada totalnie ;))

1  |  17.04 o 22:24  

debosiaulcia

dawno, dawno temu kupiłam taki na bazarze ;P Trzy paski na koncu były złączone więc zapinanie było bardzo proste i wygodne rozmiar miałam bardzo mały ;P Stanik robił szał wśród koleżanek- z liceum ;P Niestety nigdy się już z takim nie spotkałam

 |  13.04 o 22:51  

heyyou

Jeżeli macie duże piersi to może i super..Inaczej będziecie wyglądały jak bez ( i piersi i stanika) :)

 |  10.04 o 20:00  

cataleya90

genialne!

 |  8.04 o 21:57  

malinowa_ksiezniczka

Fajne :) Myślę, że nie ma w tym jakiejś wielkiej filozofii w zrobieniu czegoś takiego :) Igła, niteczka gumeczki, mierzymy szyjemy i voilà :)

 |  1.04 o 19:59  

Cordellia

Sprytne, to kto mi taki zrobi? :D

 |  30.03 o 14:29  

Gianna_xoxo

wolę jednak kupić ;)

 |  30.03 o 14:28  

shiwona

Zrób to sama

1  |  30.03 o 14:23  

Gianna_xoxo

ale super, gdzie taki można kupić?

2  |  30.03 o 14:20  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: