Więcej zszywek z tablicy

Miłość :3

Miłość <3
Ojeej *.*
Nie płacz. On am to gdzieś ..
Jest tu jakiś samotny misie...
...
Takie kochane <3
Ojej <3
Chciałabym :>
Dokotor_Kokosik

Dokotor_Kokosik

Dodane 20.05 o 20:12
Obserwuj
Chciałabym :>

Chciałabym :>

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: