Więcej zszywek z tablicy

kulinaria xD

SKŁADNIKI na 4 porcje:
1 sa...
Ciepłe lody

Składniki na 1...
Tort Tiramisu
Składniki na ...
Śniadaniowy budyń kawowy z ...
Ciasto przekładane - czekol...
"Zemsta teściowej"...
babeczki grzechu warte. :)O...
Kruche różyczki:

200 g zim...
Ciasto "balowe"
S...
knoperss
Ryż curry z kurczakiem i zi...
Domowe krówki

Składniki:

...
Składniki na 4 - 5 niedużyc...
KAWA Z CYNAMONEM
Idealna na...
Spód z ciasteczek:  120 g c...
Krówka

Składniki:
Biszkopt...
MLECZNA KANAPKA
Składniki n...
mniam
chyba wypróbuje
laaaura

laaaura od Psinka09

Dodane 26.01 o 11:59
Przypięte z chyba wypróbuje
Obserwuj
chyba wypróbuje

chyba wypróbuje

Zgłoś naruszenie

MALUTKA22AP

jest super , robilam nie raz polecam. PALCE LIZAC!!!!

 |  13.07 o 21:54  

wero5899

Jejkuu ;/ nie róbcie mi ochoty :D

 |  28.01 o 16:36  

darczz

mi też się nie dosmażyło ;/ ale dla mnie za chrupiące ;D wole jednak ciasto na drożdżach ;p

 |  27.01 o 20:27  

Kinia21

ja dziś robiłam wyszło bardzo dobre :D tylko dosyć cienko rozwałkuj ciasto bo ja rozwałkowałam na grubość 0,5 cm i troszkę się nie dosmażyło. :) a jeszcze jedno to ciasto jest też bardzo dobre do robienia placków do tortilli :D

1  |  27.01 o 17:08  

konto-usunięte

komuś wyszła? :)

 |  27.01 o 11:51  

torresowa9

PYCHA!

 |  24.01 o 12:57  

darczz

a to wyjdzie? tak bez drożdży ? bez jajka? ;o dziś wypróbuje :o

 |  23.01 o 15:34  

ladycuracao

mi tam dobre wyszło :)

 |  16.01 o 21:51  

kalinka2001

jedno wielkie fuj ! OBRZYDLIWE CIASTO ! masakra.

 |  14.01 o 19:14  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: