Więcej zszywek z tablicy

kulinaria xD

SKŁADNIKI na 4 porcje:
1 sa...
Ciepłe lody

Składniki na 1...
Tort Tiramisu
Składniki na ...
Śniadaniowy budyń kawowy z ...
Ciasto przekładane - czekol...
"Zemsta teściowej"...
babeczki grzechu warte. :)O...
Kruche różyczki:

200 g zim...
Ciasto "balowe"
S...
knoperss
Ryż curry z kurczakiem i zi...
Domowe krówki

Składniki:

...
Składniki na 4 - 5 niedużyc...
KAWA Z CYNAMONEM
Idealna na...
Spód z ciasteczek:  120 g c...
Krówka

Składniki:
Biszkopt...
MLECZNA KANAPKA
Składniki n...
mniam
chyba wypróbuje
laaaura

laaaura od karoska1614

Dodane 26.01 o 18:52
Przypięte z knoperss
Obserwuj

knoperss

Zgłoś naruszenie

konto-usunięte

ja robiłam. niedobre, ta biała masa prawie cała zrobiona z masła psuje wszystko i kompletnie nie pasuje.

 |  7.02 o 21:02  

swagbabe

muszę zrobić :)

 |  15.11 o 17:57  

cosokropnego

tak, robiłam ;) wychodzi super ale proponuje wstawić do lodówki na lekkie stężenie kremów dosłownie na 10 minut, następnie "suszyc" na kaloryferze lub w piekarniku w niskiej temp. ok.. 2 h, dopiero wtedy polac polewą i gotowe. ;)

 |  7.11 o 22:25  

Aksamitkowa

Robił ktoś ?? :)

 |  4.11 o 15:19  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: