delikatne ...
najlepsze ! ♥
Polubili:
Maniamaniamani
ewa21
EweAndPociesny
violek_94
cukiiiereczek
paciaaa19
EchelonAsia93
naataaly
joanna_ramut
kami2589
oraz 10 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:








![;]]](https://img-ovh-cloud.zszywacz.pl/0/0487/thb_8778.jpg)














annia20
tez lubie takie delikatke kolorki
kasia120190
Co to za lakier?