śliczny kolor ^_^
Polubili:
NATALA5214
kasia309
Berenice
malina45
cartridge
volleymonster
UCan_tTouchThis
EweAndPociesny
pomylka12
Paulina1311
oraz 13 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:








![;]]](https://img-ovh-cloud.zszywacz.pl/0/0487/thb_8778.jpg)














NATALA5214
Cudny, chociaż nie przepadam za lakierami OPI