śliczny kolor ^_^
Polubili:
kingusia_u10
volleymonster
EweAndPociesny
patka9108
paulina2217
NATALA5214
Karla_
pomylka12
mietowa21
Paulina1311
oraz 13 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:








![;]]](https://img-ovh-cloud.zszywacz.pl/0/0487/thb_8778.jpg)














NATALA5214
Cudny, chociaż nie przepadam za lakierami OPI