śliczny kolor ^_^
Polubili:
malina45
mona2000
Karaluszek123
pomylka12
JustysiaOo
Naomi00
cartridge
volleymonster
Berenice
weronika090495
oraz 13 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:








![;]]](https://img-ovh-cloud.zszywacz.pl/0/0487/thb_8778.jpg)














NATALA5214
Cudny, chociaż nie przepadam za lakierami OPI