śliczny kolor ^_^
Polubili:
malina45
Paulina1311
mona2000
Karaluszek123
malinka08
pomylka12
cytrynaax33
mietowa21
EweAndPociesny
volleymonster
oraz 13 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:








![;]]](https://img-ovh-cloud.zszywacz.pl/0/0487/thb_8778.jpg)














NATALA5214
Cudny, chociaż nie przepadam za lakierami OPI