śliczny kolor ^_^
Polubili:
kingusia_u10
kasia309
paulina2217
mona2000
mietowa21
NATALA5214
Karaluszek123
weronika090495
Paulina900411
UCan_tTouchThis
oraz 13 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:








![;]]](https://img-ovh-cloud.zszywacz.pl/0/0487/thb_8778.jpg)














NATALA5214
Cudny, chociaż nie przepadam za lakierami OPI