śliczny kolor ^_^
Polubili:
Karla_
Paulina900411
UCan_tTouchThis
mona2000
patka9108
volleymonster
Berenice
pomylka12
cytrynaax33
kasia309
oraz 13 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:








![;]]](https://img-ovh-cloud.zszywacz.pl/0/0487/thb_8778.jpg)














NATALA5214
Cudny, chociaż nie przepadam za lakierami OPI