śliczny kolor ^_^
Polubili:
weronika090495
JustysiaOo
cartridge
cytrynaax33
volleymonster
malinka08
pomylka12
EweAndPociesny
NATALA5214
kingusia_u10
oraz 13 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:








![;]]](https://img-ovh-cloud.zszywacz.pl/0/0487/thb_8778.jpg)














NATALA5214
Cudny, chociaż nie przepadam za lakierami OPI