śliczny kolor ^_^
Polubili:
malina45
weronika090495
Paulina1311
Paulina900411
EweAndPociesny
paulina2217
cartridge
Karaluszek123
mona2000
patka9108
oraz 13 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:








![;]]](https://img-ovh-cloud.zszywacz.pl/0/0487/thb_8778.jpg)














NATALA5214
Cudny, chociaż nie przepadam za lakierami OPI