śliczny kolor ^_^
Polubili:
pomylka12
kingusia_u10
JustysiaOo
Berenice
kasia309
cartridge
Naomi00
mietowa21
Paulina1311
EweAndPociesny
oraz 13 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:








![;]]](https://img-ovh-cloud.zszywacz.pl/0/0487/thb_8778.jpg)














NATALA5214
Cudny, chociaż nie przepadam za lakierami OPI