śliczny kolor ^_^
Polubili:
mietowa21
Naomi00
Berenice
cytrynaax33
volleymonster
mona2000
cartridge
EweAndPociesny
pomylka12
Paulina1311
oraz 13 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:








![;]]](https://img-ovh-cloud.zszywacz.pl/0/0487/thb_8778.jpg)














NATALA5214
Cudny, chociaż nie przepadam za lakierami OPI