śliczny kolor ^_^
Polubili:
volleymonster
Karla_
malinka08
Karaluszek123
mietowa21
JustysiaOo
kingusia_u10
NATALA5214
weronika090495
Paulina900411
oraz 13 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:








![;]]](https://img-ovh-cloud.zszywacz.pl/0/0487/thb_8778.jpg)














NATALA5214
Cudny, chociaż nie przepadam za lakierami OPI