śliczny kolor ^_^
Polubili:
mietowa21
cytrynaax33
patka9108
Berenice
malinka08
cartridge
kasia309
Paulina1311
kingusia_u10
Naomi00
oraz 13 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:








![;]]](https://img-ovh-cloud.zszywacz.pl/0/0487/thb_8778.jpg)














NATALA5214
Cudny, chociaż nie przepadam za lakierami OPI