śliczny kolor ^_^
Polubili:
volleymonster
mona2000
patka9108
cytrynaax33
NATALA5214
pomylka12
Karla_
cartridge
malina45
mietowa21
oraz 13 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:








![;]]](https://img-ovh-cloud.zszywacz.pl/0/0487/thb_8778.jpg)














NATALA5214
Cudny, chociaż nie przepadam za lakierami OPI