śliczny kolor ^_^
Polubili:
JustysiaOo
Karla_
malinka08
weronika090495
Karaluszek123
NATALA5214
mona2000
malina45
mietowa21
Berenice
oraz 13 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:








![;]]](https://img-ovh-cloud.zszywacz.pl/0/0487/thb_8778.jpg)














NATALA5214
Cudny, chociaż nie przepadam za lakierami OPI