fajny podkoszulek :)
Polubili:
dzidziorek
headbanger777
asia998531
anabelered
polcia01
iza6969
NStyles15
evitanigami
ewa21
Zielona_Lawenda
oraz 7 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Quaiet
bardzo fajny,szukałam jakiś czas temu i nie znalazłam:/