Który wybieracie ?
:)
Polubili:
olka29101996
99pln
justyna19908
etoilee
kingusia_u10
Luna151
behuman
Pieguskowataa
happines_smile
innadziwna
Użytkownicy także przypinają:




























kwiatek09a
hmmm... nr 1 fajnie tylko buty nie pasuja inny kolor i bez tego paska za kostka ;// nr 2 spoko tylko bez koszuli i paska a 3 tak luzacko tylko te spodenki nie moj gust ;) ale na upartego 1 tylko bez tych butow!!!!;)