i którego wybrać?
*-*
Polubili:
dreamsday34
merdzia22
paula5718
Badumccxd
maciaa8
MartynkaaG
autsajderkaa
martuxoxo
nohartnoproblem
Koksu1998
oraz 43 innych użytkowników
Mirabelka29
jak brać to tylko w 2paku , szkoda rozdzielać
czarnadama333
Wiadomo że psa, wierny na zawsze
workout21
No to ja wezmę tego pana jak żadna nie chce ;) Jestem uczulona na sierść.
Truskaweczka_22
Psa <3
Marietka1234
psa. Bo miłość jego jest wierna
traveller
Po co się ograniczać... Obydwu od razu ;)
Marcia2705
Biorę psa męża juz mam :)
KATOfella
Psa. Przynajmniej masz pewność, że będzie wierny. :p
Użytkownicy także przypinają:













Zaloguj się, aby dodać komentarz.