i którego wybrać?
*-*
Polubili:
Aniulle
KatarinaPo
kika104
amanda1996
Wikiii030
maciaa8
madziarrrrraaa
withinthelens
paula5718
K_arolina17
oraz 43 innych użytkowników
Mirabelka29
jak brać to tylko w 2paku , szkoda rozdzielać
czarnadama333
Wiadomo że psa, wierny na zawsze
workout21
No to ja wezmę tego pana jak żadna nie chce ;) Jestem uczulona na sierść.
Truskaweczka_22
Psa <3
Marietka1234
psa. Bo miłość jego jest wierna
traveller
Po co się ograniczać... Obydwu od razu ;)
Marcia2705
Biorę psa męża juz mam :)
KATOfella
Psa. Przynajmniej masz pewność, że będzie wierny. :p
Użytkownicy także przypinają:













Zaloguj się, aby dodać komentarz.