I'm the QUEEN, Bitch.
Polubili:
Uleczkaa
julkaa2001
pienkna
Alisia1213
Pixie_Moon
Tomori
forever_youngg
KaRoLA2803
kicki
Natkuu
oraz 128 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:
2
1
0
[Tags] Drożdżowe zajączki na Wielkanoc w tym w ...
fotoamator Pięknie wyglądają i pewnie są smaczne.






















sartist20
mnie strasznie wkurza,jak facet mowi czy pisze do mnie księżniczko -,- Czuje sie wtedy jak male dziecko. Ale nie poprawie na ,,królowo" bo to brzmi znów zbyt staro :P
konto-usunięte
królowa podlega królowi, papieżowi, Bogu, bogom, mistrzom, wyroczniom... nie wiem czy jest czym się szczycić. ;)
sylwia05
dziewczynom* w szczególności*
sylwia05
żarty żartami rozumiem, bo mam mega dystans xd ale dziewczyno uważającym się za księżniczki/królowe najczęściej najwięcej do nich brakuje, brakiem szczególności poprawnego i ładnego wysławiania się :D