Więcej zszywek z tablicy

Kuchennie :)

Zapiekane brokuły
...
mniam!
Naleśniki zapiekane ze szpi...
Zupa czosnkowa z ziołowymi ...
Makaron z sosem serowo – br...
Chlebek imprezowy z kurczak...
Orzeźwiający mus.
- 4 kiwi
...
Ciasto Panda
jajka
galaretkowe arbuzy
parówka w cieście :)
pijane misie
ciekawe śniadanie ;)
Krążki cebulowe
Domowa produkcja lodów
róże z ziemniaków
omlet
szyszunia
jajko
robaczki
sprobujcie
Kolorowe koktaile
MegaKanapki
bananowa pychota
bagietka z czosnkiem i sere...
mieetkaa

mieetkaa od JoannaPiszczek

Dodane 10.08 o 21:06
Przypięte z Krążki cebulowe
Obserwuj
Krążki cebulowe

Krążki cebulowe

Polubili: hayleyball
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Klussiak

super sprawa ciasto naleśnikowe tylko ja dodaje jeszcze troche piwa :) pychota jaka np kaski do piwka alternatywa chipsów jak sie patrzy

 |  13.10 o 15:10  

Marys_a

sos najlepiej np. z pomidorów z puszki (takie w zalewie jak do spaghetti). trzeba je rozmymłać widelcem, potem dodać przyprawy (bazylia, oregano, papryka ostra, sól, pieprz), czosnek i drobniutko pokrojoną cebulę :)

 |  24.09 o 10:47  

ejlaleczko

ja w makro kupuję gotowe, nie smażę w oleju tylko do piekarnika i z ketchupem i majonezem zarąbiste !

 |  30.08 o 22:56  

lostxfeeling

no nawet dobre :D

 |  24.08 o 13:02  

dental_technology

wyglądają super - przepis zapisałam już do notatnika :) przy najbliższej okazji wypróbuje ;)

 |  22.08 o 22:57  

TheSnacki

zawsze chciałam ich spróbować..;)

 |  21.08 o 17:05  

konto-usunięte

Ja robiłam sos czosnkowy: 2 łyżki majonezu, 2 łyżki gęstego jogurtu, 2 ząbki czosnku, sól, pieprz, ewentualnie bazylia :>

 |  8.07 o 12:24  

myrtille93

A sos jak zrobić?

 |  7.07 o 18:20  

JoannaPiszczek

dziękuję bardzo na pewno zrobię świetny pomysł:)

 |  7.07 o 15:42  

konto-usunięte

Należy zrobić ciasto z mąki, mleka i jajka. Wymieszać tak by nie było grudek, dodać sól i pieprz. (coś jak ciasto naleśnikowe). Cebule obrać i pokroic w plastry grube na około 0,5 centymetra i wyjąć środki krążków. Maczać w cieście (można też w bułce tartej) i smażyć na głębokim oleju.

 |  7.07 o 8:51  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: