kto odmówi?
;)
Polubili:
Justyneczka_xD
unlimited
paaaulisia_001
KINGA_KINIA96
thexbollocks
xsakurax
Sshadooow
PannaRy
anetaaad
Berenikaa
oraz 52 innych użytkowników
brunetka17
najgorsze tą że ćwicząc gubimy też piersi -.- czego nie zawsze chce sie gubić ; p
agula94
chcę takie ciałkoooo <3 -... pod choinkę ;p
agata806gt
jakbym tak wyglądała, podeszłabym do lustra i powiedziałabym: "koniec diet... wyglądam zajebiście" ;)
aleksandraolcia
ideał <3
Teodore
dla mnie super ;]
Pauluuus90
ja tam wolałabym wygladać tak, niż być grubą :D
Pomciowa
no ja tak samo ;P krągłości muszą być :))
rockinvasion
ja odmówię. w życiu nie chciałabym być tak chuda C;
DubleLucky
mam identyczny komplet z Cubus'a ^^ i wygląda nieziemsko ^^
Gagu18
chciałabym tak wygladać,głównie z tyłu...
Użytkownicy także przypinają:




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.