ładny kucyk :*
Polubili:
dominikamika88
madeleine133
siwka
millionmemories
bumbum
marta639
paulina_b20
Ellie1234
kocurro459
Marti20
oraz 26 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























inglorion
trzeba mieć po prostu ciasną gumkę, coś w rodzaju recepturki, by nie ślizgała się na włosach. Ale recepturki nie bierzcie bo powyrywacie włosy!
Marti20
Najtrudniej zrobić takie upięcie w nieładzie :(
100metrow
<3 !