ładny kucyk :*
Polubili:
magdzik911
patrrrynia
eeeclipsee
Izka4643
Anna94
megusta20
millionmemories
SandraZastrzna
michalina1999
triga12
oraz 26 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























inglorion
trzeba mieć po prostu ciasną gumkę, coś w rodzaju recepturki, by nie ślizgała się na włosach. Ale recepturki nie bierzcie bo powyrywacie włosy!
Marti20
Najtrudniej zrobić takie upięcie w nieładzie :(
100metrow
<3 !