ładny kucyk :*
Polubili:
triga12
madeleine133
millionmemories
SandraZastrzna
martini7557
karola200255
Amii
maria111
kocurro459
bumbum
oraz 26 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























inglorion
trzeba mieć po prostu ciasną gumkę, coś w rodzaju recepturki, by nie ślizgała się na włosach. Ale recepturki nie bierzcie bo powyrywacie włosy!
Marti20
Najtrudniej zrobić takie upięcie w nieładzie :(
100metrow
<3 !