ładny kucyk :*
Polubili:
martini7557
magdzik911
Amii
monika111343
patrrrynia
Caatherin
Ellie1234
kolcia55
Martiniaa
maria111
oraz 26 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























inglorion
trzeba mieć po prostu ciasną gumkę, coś w rodzaju recepturki, by nie ślizgała się na włosach. Ale recepturki nie bierzcie bo powyrywacie włosy!
Marti20
Najtrudniej zrobić takie upięcie w nieładzie :(
100metrow
<3 !