ładny kucyk :*
Polubili:
Ellie1234
Danellee
dominikamika88
Amii
siwka
monika111343
eeeclipsee
paulina_b20
Marti20
sandrak6
oraz 26 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























inglorion
trzeba mieć po prostu ciasną gumkę, coś w rodzaju recepturki, by nie ślizgała się na włosach. Ale recepturki nie bierzcie bo powyrywacie włosy!
Marti20
Najtrudniej zrobić takie upięcie w nieładzie :(
100metrow
<3 !