ładny kucyk :*
Polubili:
kocurro459
baiile
martini7557
Anna94
paulina100
paula45
niki636
Caatherin
magdzik911
Marti20
oraz 26 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























inglorion
trzeba mieć po prostu ciasną gumkę, coś w rodzaju recepturki, by nie ślizgała się na włosach. Ale recepturki nie bierzcie bo powyrywacie włosy!
Marti20
Najtrudniej zrobić takie upięcie w nieładzie :(
100metrow
<3 !