ładny kucyk :*
Polubili:
paulina_b20
michalina1999
magdzik911
triga12
kocurro459
paula45
Ellie1234
sandrak6
Amii
karola200255
oraz 26 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























inglorion
trzeba mieć po prostu ciasną gumkę, coś w rodzaju recepturki, by nie ślizgała się na włosach. Ale recepturki nie bierzcie bo powyrywacie włosy!
Marti20
Najtrudniej zrobić takie upięcie w nieładzie :(
100metrow
<3 !