ładny kucyk :*
Polubili:
MojaMama
triga12
paulina100
SandraZastrzna
Anna94
Amii
magdzik911
michalina1999
Ellie1234
paulina_b20
oraz 26 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























inglorion
trzeba mieć po prostu ciasną gumkę, coś w rodzaju recepturki, by nie ślizgała się na włosach. Ale recepturki nie bierzcie bo powyrywacie włosy!
Marti20
Najtrudniej zrobić takie upięcie w nieładzie :(
100metrow
<3 !