ładny kucyk :*
Polubili:
michalina1999
baiile
monika111343
paulina100
Anna94
madeleine133
triga12
Amii
Martiniaa
100metrow
oraz 26 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























inglorion
trzeba mieć po prostu ciasną gumkę, coś w rodzaju recepturki, by nie ślizgała się na włosach. Ale recepturki nie bierzcie bo powyrywacie włosy!
Marti20
Najtrudniej zrobić takie upięcie w nieładzie :(
100metrow
<3 !