ładny kucyk :*
Polubili:
Danellee
Izka4643
maria111
millionmemories
monika111343
patrrrynia
magdzik911
Marti20
paulina_b20
SandraZastrzna
oraz 26 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























inglorion
trzeba mieć po prostu ciasną gumkę, coś w rodzaju recepturki, by nie ślizgała się na włosach. Ale recepturki nie bierzcie bo powyrywacie włosy!
Marti20
Najtrudniej zrobić takie upięcie w nieładzie :(
100metrow
<3 !