ładny kucyk :*
Polubili:
dominikamika88
bumbum
Danellee
siwka
Marti20
Anna94
Ellie1234
Martiniaa
madeleine133
Amii
oraz 26 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























inglorion
trzeba mieć po prostu ciasną gumkę, coś w rodzaju recepturki, by nie ślizgała się na włosach. Ale recepturki nie bierzcie bo powyrywacie włosy!
Marti20
Najtrudniej zrobić takie upięcie w nieładzie :(
100metrow
<3 !