ładny kucyk :*
Polubili:
Danellee
paulina_b20
marta639
karola200255
madeleine133
eeeclipsee
kolcia55
Anna94
paula45
sandrak6
oraz 26 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























inglorion
trzeba mieć po prostu ciasną gumkę, coś w rodzaju recepturki, by nie ślizgała się na włosach. Ale recepturki nie bierzcie bo powyrywacie włosy!
Marti20
Najtrudniej zrobić takie upięcie w nieładzie :(
100metrow
<3 !