ładny kucyk :*
Polubili:
niki636
karola200255
Marti20
Amii
Ellie1234
paulina100
triga12
Izka4643
Caatherin
maria111
oraz 26 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























inglorion
trzeba mieć po prostu ciasną gumkę, coś w rodzaju recepturki, by nie ślizgała się na włosach. Ale recepturki nie bierzcie bo powyrywacie włosy!
Marti20
Najtrudniej zrobić takie upięcie w nieładzie :(
100metrow
<3 !