ładny kucyk :*
Polubili:
baiile
Ellie1234
Caatherin
millionmemories
Martiniaa
patrrrynia
Marti20
dominikamika88
bumbum
maria111
oraz 26 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























inglorion
trzeba mieć po prostu ciasną gumkę, coś w rodzaju recepturki, by nie ślizgała się na włosach. Ale recepturki nie bierzcie bo powyrywacie włosy!
Marti20
Najtrudniej zrobić takie upięcie w nieładzie :(
100metrow
<3 !