Nie mam slow...
.
Polubili:
hope3916
wiktoria0632
martita72
brownhairgirlll
remusis
Juice19
marti12998
Kaarmeelkaa
kinguska123
MeredithCrue
oraz 9 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:












CaSSat
dziwny jest ten cień na włosach, jakoś mi nie pasuje...po za tym praca naprawdę mi się podoba XD
martita72
jeszcze nie doszłam do takiej perfekcji.. nie potrafię cieniować, to moja słaba strona w rysowaniu.Ten rysunek jest piękny.