Nie mam slow...
.
Polubili:
hope3916
korla
Paeulinee
Artysta
Kaarmeelkaa
puursuitofhappyness
orangenanu
kinguska123
brownhairgirlll
Miu333
oraz 9 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:












CaSSat
dziwny jest ten cień na włosach, jakoś mi nie pasuje...po za tym praca naprawdę mi się podoba XD
martita72
jeszcze nie doszłam do takiej perfekcji.. nie potrafię cieniować, to moja słaba strona w rysowaniu.Ten rysunek jest piękny.