Nie mam slow...
.
Polubili:
orangenanu
kinguska123
Kaarmeelkaa
brownhairgirlll
wiktoria0632
Juice19
puursuitofhappyness
eevunia
hope3916
cytrynaax33
oraz 9 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:












CaSSat
dziwny jest ten cień na włosach, jakoś mi nie pasuje...po za tym praca naprawdę mi się podoba XD
martita72
jeszcze nie doszłam do takiej perfekcji.. nie potrafię cieniować, to moja słaba strona w rysowaniu.Ten rysunek jest piękny.