Więcej zszywek z tablicy

be fit:3

...
:)) Cwiczymy nie opierdalam...
szczuplutkie nóżki czekają:...
don't stop!
To co, dołączamy do trening...
na brzuszek :)
wyzwanie :)
To chyba najlepszy sposób a...
Serduszkować!:3
Wykonuj takie ćwiczenia po ...
Ćwiczenie nr 1 - 20 x na ka...
...
Ćwicz ! ćwicz !
dla pewności siebie..
ohh *.* *.* *.* *.*
ktoś na diecie ?
Ćwiczenie :

nr 1 - 30 sek ...
No to zaczynamy :*
taak! ;3
JestemMartyna

JestemMartyna

Dodane 1.07 o 15:03
Obserwuj
No to zaczynamy :*

No to zaczynamy :*

Zgłoś naruszenie

JestemMartyna

Jak rozumieć wypady na palce i wypady nóg do tyłu?:))

 |  1.07 o 15:02   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: