Więcej zszywek z tablicy

Mój styl

Wie ktoś gdzie taką można k...
boski austin <3
vansy- moja miłość <3
piękne włoski <3
ooo...
im większy lans na vansy ty...
na sportowo :D
piękne :***
czyż ona nie jest piękna?! :**
sophiaxoxo

sophiaxoxo od Mania555

Dodane 21.01 o 20:51
Przypięte z ooo...
Obserwuj
ooo...

ooo...

Zgłoś naruszenie

sophiaxoxo

boskie :***********

 |  21.01 o 20:51  

kiniaaa98

śliczne ;d

 |  28.12 o 16:18  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: