Więcej zszywek z tablicy

Mój styl

Wie ktoś gdzie taką można k...
boski austin <3
vansy- moja miłość <3
piękne włoski <3
ooo...
im większy lans na vansy ty...
na sportowo :D
piękne :***
czyż ona nie jest piękna?! :**
sophiaxoxo

sophiaxoxo

Dodane 21.01 o 16:23
Obserwuj

piękne :***

Polubili: ashley333t justhappy
Zgłoś naruszenie

amarrse

deezee?

 |  21.01 o 17:13   Pokaż odpowiedzi

nettystyle

mam podobne tylko mniejszy obcas

 |  21.01 o 16:29  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: