Piękne nogii :)
Polubili:
kingusia_u10
niepyskuj
99pln
mandzolinanana
crazy_monkey
Werejszyn
orzeszka
Twiisted
7Kalipso7
happines_smile
oraz 4 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:

















AgaMiki1996
Nie będę kwestionować twojego gustu ale jednak muszę się o to spytać . Co tu jest piękne ? Przecież ona nie ma co pokazać . A jak łatwo jest się połamać . Też mam bardzo chude nogi ale nie aż tak a jednak wszystkiego już próbuje aby były grubsze . Mam nadzieję że do takich nie dążysz bo później jak będziesz chciała przytyć to już tak pięknie i kolorowo nie będzie ;) . Ale twoja decyzja , ja mówię z własnego doświadczenia ;)
paola111
Przecież to patyki! gałęzie są "grubsze" :o ale co kto woli :3