Piękne nogii :)
Polubili:
orzeszka
99pln
happines_smile
Werejszyn
niepyskuj
mandzolinanana
cappy_love
7Kalipso7
sushii
kingusia_u10
oraz 4 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:

















AgaMiki1996
Nie będę kwestionować twojego gustu ale jednak muszę się o to spytać . Co tu jest piękne ? Przecież ona nie ma co pokazać . A jak łatwo jest się połamać . Też mam bardzo chude nogi ale nie aż tak a jednak wszystkiego już próbuje aby były grubsze . Mam nadzieję że do takich nie dążysz bo później jak będziesz chciała przytyć to już tak pięknie i kolorowo nie będzie ;) . Ale twoja decyzja , ja mówię z własnego doświadczenia ;)
paola111
Przecież to patyki! gałęzie są "grubsze" :o ale co kto woli :3