piękny odcien
Polubili:
klaudiazygmanska
SZOTONXD
nocalkiemspoko
jagodka_ok
Fashionistka022
paradisekila
buzka4
patrycja1944
olusia5692
kinga0o7
oraz 70 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:
2
1
0
[Tags] Drożdżowe zajączki na Wielkanoc w tym w ...
fotoamator Pięknie wyglądają i pewnie są smaczne.




parisza
to odień dusty rose, jak kogoś ciekawi :)
Fashionistka022
piękny :)
olciasobie
parisza jasne:) na shopaholicdolls na facebooku lub instagramie, mam i bardzo polecam :) maja oryginalne kosmetyki ☺️
parisza
ktoś wie gdzie mogę zamówić tę pomadkę?