piękny odcien
Polubili:
zperspektywynieba
oli369
Eddis
Fashionistka022
Vampirek666
kasiuulkaw
renczkofska
Alaa96
kasia25193
Angelika230998
oraz 70 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:
2
1
0
[Tags] Drożdżowe zajączki na Wielkanoc w tym w ...
fotoamator Pięknie wyglądają i pewnie są smaczne.




parisza
to odień dusty rose, jak kogoś ciekawi :)
Fashionistka022
piękny :)
olciasobie
parisza jasne:) na shopaholicdolls na facebooku lub instagramie, mam i bardzo polecam :) maja oryginalne kosmetyki ☺️
parisza
ktoś wie gdzie mogę zamówić tę pomadkę?