piękny odcien
Polubili:
kasia25193
siaska080708
Wictoria
agaciora92
paradisekila
Cytrynka2004
nohartnoproblem
tenczajestsuper
Fashionistka022
marzena_zagol
oraz 70 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:
2
1
0
[Tags] Drożdżowe zajączki na Wielkanoc w tym w ...
fotoamator Pięknie wyglądają i pewnie są smaczne.




parisza
to odień dusty rose, jak kogoś ciekawi :)
Fashionistka022
piękny :)
olciasobie
parisza jasne:) na shopaholicdolls na facebooku lub instagramie, mam i bardzo polecam :) maja oryginalne kosmetyki ☺️
parisza
ktoś wie gdzie mogę zamówić tę pomadkę?