Więcej zszywek z tablicy

Ulubione

A co my tu mamy ;D
realizuj marzenia ;)
supcio;p
ale ładna
słodziutkie oczka
Reggae
kto co lubi;)
Marlboro
niebiesko-czarny car
pomarańczowo-czarny car
ja to lubić
prawda;)chyba:p
3
MAJ
FA$ON 
ALBO 
GIŃ
dymek dla zabicia nudy ;)
Zuciła dla innego;)haha
WYBIERAJ;)
DOBRE;*
siwy217

siwy217

Dodane 9.04 o 12:51
Obserwuj
realizuj marzenia ;)

realizuj marzenia ;)

Zgłoś naruszenie

ATka022

Jedyne wyjście to akceptacja siebie! Head up!

 |  9.04 o 14:22  

ATka022

W tym konkretnym przypadku- jego marzenie na pewno się nie spełni;/

 |  9.04 o 14:21  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: