rozciągamy się ;)
Polubili:
Oleanuh
Ratinio
monikam1403
gabunia_14
__adelajda
MrsDzo
emileczkaa
sweetiemonster
Alicja01a
Snowboard
oraz 65 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:









damngirl07
chodzi o to aby przez pierwsze 5 dni rozciągania robić tylko ćwiczenia 1-5, dopiero pózniej z danym dniem robić dane ćwiczenie :) na przykład- dzisiaj jest 8, robie cwiczenia 1-5+ ćwiczenie o numerze 8 :)
kEve
Bez tego po ćwiczeniach ani rusz!
damngirl07
Zuza190- Jestem w trakcie ;)
Zuza190
próbowałaś?