Więcej zszywek z tablicy

Mój styl

Brzuszki !!
słodziaki ^^
idealnie
dzień jak co dzień
,,,,
...
...
....
Slicznotki z nich :)
Zima w Londynie
***
Idealna !
piękne *.*
...
...
♥♥♥
Śniadanie fit z jogurtem, o...
.....
<3 /
...
Piekło jest puste.
Wszystki...
Cudooo ♥
Channing, the best ♥
...
W koszulce czy bez? :*
ślicznie :3
annoying

annoying od skinny99

Dodane 30.12 o 19:38
Przypięte z ślicznie :3
Obserwuj
ślicznie :3

ślicznie :3

Zgłoś naruszenie

katexp

Gdzie dostane taki sweterek?

 |  2.01 o 22:27  

BlackHearttt

Zgadzam się. Ogólnie cały look jest świetny.

 |  2.01 o 16:53  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: