szalik <3
Polubili:
cukierek16
alexx12
weronix96
mandzolinanana
love_violin
loving
jowusia123
izuu324
Zuzanna7
olciaa97
oraz 404 innych użytkowników
VitaFita
bosko;):D
anita0910
No i to bardzo :-) ale przyznam bardzo cieplutka
konto-usunięte
nogi
anita0910
ostanio zakupiłam taka duża chuste tak mi się podoba śliczna tylko problem w tym że każdy się pyta czemu z kocem chodzę :-(
niebieska96
wszędzie kupicie takie szaliki, jest ich teraz pełno, także nie musicie atakować od razu sieciówek :) taniej kupicie na zwykłych targach czy w innych sklepach z odzieżą :)
cholewcia
chcę duży szalik tylko nie w kratkę, skąd? :)
OktaviaNatshumi
super to jest szalik <3 przeciękny
joliegarcon08
jak tak można gołe kostki!! nogi przeziębisz xD ale serio, jak...
Bernadett
super torebka..... gdzie mogę taka kupic?
gosia1228
wczoraj taki kupiłam jest super
Użytkownicy także przypinają:
2
1
0
[Tags] Drożdżowe zajączki na Wielkanoc w tym w ...
fotoamator Pięknie wyglądają i pewnie są smaczne.




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.