lucyfraktor69

lucyfraktor69

Dodane 29.03 o 23:36
Obserwuj
Sztokholm

Sztokholm

Zgłoś naruszenie

konto-usunięte

Ładne miasto. Chociaż wspomnienia z wypadu mam średnie :D. Ale bym jeszcze tam kiedyś wróciła

 |  29.03 o 23:42  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: