Więcej zszywek z tablicy

to co chciałabym mieć

pycha;).../kazidora♥
Jest to pies czy miś . xd
kolorowe omlety :D
Klik w powiększone zdjęcie ...
sliczne ;*
;***********
:))
lity <3
01 HIT! __ CZARNE LITY BOTK...
Arr!Kocham<3
zjad by )
ja chce takiego wielkiego m...
...
"Rok 1957. Interesy ro...
kazidora

kazidora od Malina_12

Dodane 22.08 o 19:01
Obserwuj
zjad by )

zjad by )

Polubili: zubek
Zgłoś naruszenie

katarzyna1992

bez szału te lody, za kubeczek 5 zl a w smaku daleko im do samku z czekolady :/

 |  19.09 o 12:41  

florek22

zapewne w sklepie

 |  11.08 o 23:55  

kasiazielony

ile kosztują ?

 |  8.08 o 12:56   Pokaż odpowiedzi

xxmissingxx

cena jest straszna

1  |  4.08 o 14:54  

Tinkacz

W tesco są :)

 |  4.08 o 9:21  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: