348
17
70
xxx
GabiStryczek Na wishu kupisz 10zl z przesylką :P
xKaaa_09 kupilam i zwrocilam. beznadziejnie wygladaja jak sie je zalozy ;)
Kaczunia1324 mam z ali za dolara:D jak dla mnie są super:)
31
8
2
Doskonałe na trening! :)
Szywek_kermitzaba19 Kupował ktoś tam?? mogę zaufać? jakbym dzisiaj zamówiła to dotarło by na święta? ( nie cały tydzień)









