Paulinapp87

Paulinapp87
Moje tablice obserwuje 185 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Kraków
Idelnie na wieczory z książką <3 ... jadalnia salon ...
monia_mrr
... Obserwuj

Zszywek: 6906 · Obserwują ją: 53739

Ostatnio dodane:

Cytat Miała któraś z was takie hula hop i powie jakie miała efekty? ☺ Szukam osób które chciałyby zostać konsultantkami z Avon ☺ Lakier termiczny
fashionata
Częstochowa Obserwuj

Zszywek: 672 · Obserwują ją: 3493

Ostatnio dodane:

Zmysłowa sukienka BODYCON - fashionata.pl Idealna na wakacje bluzka BUTTERFLY - fashionata.pl Kombinezon SHANTI - idealny model na wakacje --> fashionata.pl Spodnie dresowe z lampasem, model OMEGA --> fashionata.pl
Czarnulka19
Kraków Obserwuj

Zszywek: 1417 · Obserwują ją: 3166

Ostatnio dodane:

ozdoba choinkowa C-THRU Coral Dream Woda Toaletowa 50 ml

Pachnie wakacjami... Śliczne ciastka białe choineczki choinka
caramellacoffe
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 1861 · Obserwują ją: 1585

Ostatnio dodane:

omg. jaram się tym zdjęciem! ... ...
Kamuluskaa
tezniepowiem Obserwuj

Zszywek: 411 · Obserwują ją: 805

Ostatnio dodane:

MAXI KING CIASTO

SKŁADNIKI: ok. 400 g herbatników, 1 puszka gotowego masy krówkowej (lub mleka skondensowanego słodzonego gotowanego przez 2,5 - 3 godziny)
SKŁADNIKI MASY MLECZNEJ: 1,5 kostki miękkiego masła, 1 szklanka mleka, 3/4 szklanki cukru, 2 łyżeczki cukru waniliowego, 400 - 500 g mleka w proszku (miałkiego)
SKŁADNIKI POLEWY; 2 czekolady gorzkie, 1/2 szklanki kremówki, 150 g orzechów laskowych (ew. ziemnych)
WYKONANIE Orzeszki posiekać i podprażyć na suchej patelni (fot.1). Blachę wyłożyć papierem do pieczenia. Położyć pierwszą warstwę herbatników (fot.2). Szklankę mleka, cukier i cukier waniliowy zagotować i odstawić do ostygnięcia. Masło utrzeć na gładką i puszystą masę, a następnie dodać mleko i mleko w proszku (wedle uznania od 3 do 4 szklanek). Utrzeć. Masę na chwilę odstawić do lodówki, żeby trochę zgęstniała. Następnie połowę masy mlecznej wyłożyć na herbatniki i przykryć następną warstwą herbatników. Przygotować masę krówkową. Dobrze jest ją wcześniej podgrzać wkładając puszkę do garnka z wodą i chwilę pogotować. Będzie się lepiej rozprowadzać (fot.3). Wyłożyć ją na herbatniki. Bezpośrednio na masę krówkową rozprowadzić resztę masy mlecznej, a na nią warstwę herbatników. Czekoladę roztopić w rondelku razem z mlekiem. Kiedy się rozpuści, dodać orzeszki i polać nią wierzch ciasta (fot.4). Całość schłodzić w lodówce przez minimum 3 godziny. Szybka, pyszna zapiekanka dla kilku osób! Pomysł na obiad! Szpinak, pieczarki, feta, jajka, ser kurczak z pesto MASŁO ORZECHOWE
Składniki na przepis podstawowy:

2 szklanki podpieczonych solonych orzeszków ziemnych*

* jeśli używamy niesolonych orzeszków, wtedy trzeba dodać soli, do smaku

** orzeszki podpiekamy na suchej patelni lub na blaszce w piekarniku rozgrzanym do 170ºC, mieszając od czasu do czasu

Orzeszki umieścić w malakserze (food - procesorze) i miksować przez około 12 - 15 minut. Będą one zmieniały stopniowo swoją konsystencję, aż powstanie gładka, oleista, smarowna masa.

Gotowe masło przechowywać zamknięte w lodówce, do miesiąca. Od czasu do czasu może wymagać zamieszania, jeśli zacznie oddzielać się olej.
Pojebusek
Wrocław Obserwuj

Zszywek: 12 · Obserwują ją: 20

Ostatnio dodane:

Ale spódnica *.* Ale ślicznie ubrana *.* śliczne *.* Biała spódnica w czarne kropki...
Iggaaa
Biała Podlaska Obserwuj

Zszywek: 519 · Obserwują ją: 3373

Ostatnio dodane:

powiedzcie co sądzicie? jak wam się podobają? co wy na to? śliczności klientki<3
Fashionist
Polska Obserwuj

Zszywek: 2975 · Obserwują ją: 1591

Ostatnio dodane:

cienie tylko byc opalone uch
kokainowa
^.^ Obserwuj

Zszywek: 2420 · Obserwują ją: 9288

Ostatnio dodane:

figura wymarzona ;) Piękna łazienka :) Sernik kinder country przepięknie
Mia197
Obserwuj

Zszywek: 600 · Obserwują ją: 269

Ostatnio dodane:

well done summer ... :))
klaudia671
Obserwuj

Zszywek: 107 · Obserwują ją: 408

Ostatnio dodane:

... co wy na to ?;D Cudo kupiłam nie dawno ;p .:p
paulina_91
Gniezno Obserwuj

Zszywek: 4215 · Obserwują ją: 15572

Ostatnio dodane:

xxxx CIASTO BŁOTA MISSISIPI

Ciasto kruche:
225g mąki pszennej
2 łyżki kakao w proszku
150g masła
2 łyżki cukru
1-2 łyżki zimnej wody
Nadzienie:
175g masła
130g brązowego cukru
4 jajka lekko roztrzepane
2 łyżki kakao w proszku
150g półsłodkiej czekolady (użyłam 100g gorzkiej i 50g mlecznej)
300ml śmietany 12-18% (użyłam śmietany z piątnicy)
Dekoracja:
425ml śmietany 30%
2 śmietan-fixy
łyżka cukru pudru
płatki lub wiórki czekolady
Wykonanie:

Ciasto kruche: Mąkę i kakao przesiać do dużej miski. Dodać masło, cukier oraz tyle wody, by wszystkie składniki dobrze się połączyły. Gotowe ciasto zawinąć w folię spożywczą i włożyć do lodówki na 15 minut.
Następnie rozwałkować ciasto na posypanym mąką blacie i przełożyć do okrągłej formy do pieczenia tarty z wyjmowanym dnem o średnicy 23 cm. Przykryć pergaminem i obciążyć suchymi ziarnami fasoli lub ryżu. Piec 15 minut w piekarniku nagrzanym do 190 stopni. Usunąć papier z fasolą i piec jeszcze 10 minut. Wyjąć i odstawić do wystygnięcia, a temperaturę zmniejszyć do 160 stopni.

Nadzienie: W misce utrzeć masło z cukrem, stopniowo dodając jajka oraz kakao. Czekoladę stopić i wlać schłodzoną do masy jajecznej razem ze śmietanką. Dokładnie ubić, aby wszystkie składniki się połączyły.
Przelać masę na gotowy spód i piec tartę przez 45 minut, aż nadzienie się zetnie.
Całkowicie wystudzić i przełożyć na talerz. Na wierzch nałożyć bitą śmietanę (śmietanę ubić z cukrem i wsypać śmietan-fixy) i udekorować płatkami czekolady. Ładnie. Ładnie
Tusia2225
Bernkastel-Kues Obserwuj

Zszywek: 240 · Obserwują ją: 851

Ostatnio dodane:

jak pozować z drugą połówką do zdjęć lista obowiązków Wydaje mi się że ceny są przesadzone w niektórych sprawach. Wygrzebałam to gdzieś w necie. ;) Wesele w kolorach 
{Plum, Gray & Sage}
Czyli fiolet. ;)
Dominika2304
Koszalin Obserwuj

Zszywek: 1193 · Obserwują ją: 1744

Ostatnio dodane:

... ... ... ...
stylistkipl
Rzeszów Obserwuj

Zszywek: 988 · Obserwują ją: 369110

Ostatnio dodane:

Płaszcz w roli głównej :)
Lubicie taką długość płaszczy? WIOSENNA KURTECZKA...♥ Limonka Cudo!
Szafa
Profil oficjalny
Rzeszów Obserwuj

Zszywek: 6060 · Obserwują go: 2223768

Ostatnio dodane:

Fryzura okolicznościowa ślubna od oazapiekna z 1 września - najlepsze stylizacje i ciuszki Jesień od gretastyl z 1 września - najlepsze stylizacje i ciuszki Khaki parke od gretastyl z 31 sierpnia - najlepsze stylizacje i ciuszki weekendowy luz od iwona48 z 31 sierpnia - najlepsze stylizacje i ciuszki
malakalaq
Rzeszów Obserwuj

Zszywek: 7708 · Obserwują ją: 31454

Ostatnio dodane:

Sałatka z tuńczykiem Kolorowa i smaczna sałatka :) Przepis w komentarzu Najlepsze sałatki z brokułem Szybkie i smaczne ciasta bez pieczenia
iwona93
Wrocław Obserwuj

Zszywek: 255 · Obserwują ją: 223

Ostatnio dodane:

Uwielbiam takie tatuaże :) Ciekawe, oryginalne - mają coś w sobie takiego, że aż zastanawiam się nad miejscem wykonania :) Co myślicie? gładkie nogi głosujcie! rozdanie nagród BAFTA
B_oska
Philadelphia Obserwuj

Zszywek: 2071 · Obserwują ją: 3767

Ostatnio dodane:

Le Labbra Fashion - Kolekcja 2016/2017 Model Vanessa Piękna sukienka szyta na miarę, warstwowa koronka, góra na szerokich ramiączkach, pod spodem gorset, rozkloszowany dół na podszewce z tiulem. Dostępna w kolorze: pudrowy róż, jasna mięta, ecru, nude, ciemny granat. Koronka, rozkloszowana spódnica tiul, wesele 2016, wesele 2016, poprawiny, dla druhny, dla świadkowej, na chrzciny, na komunię, sylwester 2016, bal, studniówka 2017 O szczegóły pytaj na kontakt@lelabbrafashion.com lub na naszym fanpage-u link poniżej w komentarzu ♡♡♡ Pazurki (kolor) różowo szare w groszki
ZszywkaPL
Profil oficjalny
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 6059 · Obserwują ją: 2955429

Ostatnio dodane:

Czy warto wybrać krzesła z ekoskóry? 3 strefy w pokoju nastolatka – funkcjonalny wystrój wspierający rozwój i wypoczynek Pakowanie prezentów dla dzieci – praktyczne wskazówki Skąd wywodzą się albumy?
mymada
♡♡♡ Obserwuj

Zszywek: 3080 · Obserwują ją: 5220

Ostatnio dodane:

xoxo xxx Ciasto kostka alpejska Ciasto cappuccino z kokosową wkładką wg Siostry Anastazji
Vivien18
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 345 · Obserwują ją: 422

Ostatnio dodane:

... ... ... ...
sybcia
Rzeszów Obserwuj

Zszywek: 1854 · Obserwują ją: 21103

Ostatnio dodane:

Piernikowa gorąca czekolada w 5 minut! Bombki recznie wykonane ze sznurka na sprzedaż średnica 12cm #bombki #święta #prezent #diy zrób sam sobie napój Przepis na Domowy Balsam Utrwalający Opaleniznę: Zobacz jak Łatwo Go Zrobić!
JossStone
Dover Obserwuj

Zszywek: 202 · Obserwują ją: 80

Ostatnio dodane:

The Love We Had (Stays On My Mind) (Official Video) Joss Stone !

Więcej na fanpage'u Joss Stone Polska ! Joss Stone !

Więcej na fanpage'u Joss Stone Polska ! Joss Stone !

Więcej na fanpage'u Joss Stone Polska !
BlairCorneliaWaldorf
Upper East Side Obserwuj

Zszywek: 286 · Obserwują ją: 236

Ostatnio dodane:

rose Jakie macie plany na wakacje ? Forma na wakacje ? ślicznee
revo
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 432 · Obserwują ją: 553

Ostatnio dodane:

Sesja Boho Lux zorganizowana przez Revo Sesja Boho Lux zorganizowana przez Revo REVO: Kulisy sesji ślubnej Proste i eleganckie dekoracje stolików
Magnato
Kraków Obserwuj

Zszywek: 16420 · Obserwują ją: 10341

Ostatnio dodane:

moj salonik kosmetyczny ;)
Warszawa :)
kosmetologia estetyczna + stylizacja rzęs kliknij w zdjęcie i przejdź do sklepu kliknij w zdjęcie i przejdź do sklepu kliknij w zdjęcie i przejdź do sklepu