mikanike

Ludzie zawsze będą gadać, wszystkim nie dogodzisz.
mikanike
Moje tablice obserwuje 591 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 podkarpacie
xxx piękny wystrój .... ... ...
anetaRaCzYnSka14
Zakopane Obserwuj

Zszywek: 40328 · Obserwują ją: 117711

Ostatnio dodane:

... **** Moja cudna choineczka w bieli... Diy
lovelove99
Obserwuj

Zszywek: 6 · Obserwują ją: 14

Ostatnio dodane:

Jejku "Miłość- Dar, który trzeba odkryć " <3 ciemne usta brąz na oku i jesienny makeup gotowy :) :o zazdroszczę ! ...
stokrotka1807
Obserwuj

Zszywek: 59 · Obserwują ją: 3

Ostatnio dodane:

... Asertywność w ćwiczeniach Asertywność w ćwiczeniach Asertywność w ćwiczeniach
redzia564
Obserwuj

Zszywek: 88 · Obserwują ją: 212

Ostatnio dodane:

sea ;3 ...<3 Błyskawiczne ciasteczka owsiane z masłem orzechowym (bez pieczenia)
1 1/2 szklanki płatków owsianych (nie błyskawicznych)

3 1/2 łyżki masła orzechowego

1/2 łyżeczki waniliowego ekstraktu

1 szklanka brązowego cukru (można zastąpić stewią)

1/4 szklanki mleka

1/8 kostki masła

Sposób użycia:

W dużej misce wymieszać płatki owsiane, masło orzechowe i wanilię, odstawić.

W rondelku połączyć cukier, mleko i masło, gotować na średnim ogniu i doprowadzić do wrzenia. Gotować mieszaninę przez minutę.

Zdjąć z ognia i wlać mieszaninę do miski na płatki owsiane płatki owsiane, wymieszać aż się wszystko ładnie połączy.

Wykładać łyżką na blachę wyłożoną pergaminem. Zostawić do zastygnięcia.

Przechowywać w szczelnym pojemniku. ...
Syllkaa
Lubelskie Obserwuj

Zszywek: 110 · Obserwują ją: 407

Ostatnio dodane:

Cześć;) jestem naturalną blondynką z dosyć ciemnym odcieniem i malowałam je jak na razie na jaśniejszy blond, odrosty są już bardzo dużo lecz wygląda to naturalnie, prawie jak ombre. lecz chciałabym coś zmienić.Od dawna zastanawiam się nad lekko rudawym kolorem, lecz żadna z farb na która się natknęła niezbyt mi się podobała. Jak myślicie, czy pomieszanie takich dwóch farb pomogłyby mi uzyskać ładny odcień?;) Cudowna piosenka.;) Colleen Hoover może i jest pisarka romasideł ale za to genialną. Właśnie skończyłam Nieprzekraczalną Granicę, czyli kontynuację Pułapki uczuć i ... nie mam słów. Coś genialnego, na oderwanie się od świata i zatopienie się w innej rzeczywistości. Gorąco polecam!;) Zakochałam się w tej piosence...;)
padzia333
Obserwuj

Zszywek: 264 · Obserwują ją: 292

Ostatnio dodane:

Koszyczki z tostów - świetna przekąska na sylwestra! Przepis po kliknięciu w zdjęcie. Projekt salonu „COLORS OF GREY" by Yumi Design kjn ...
seszenowata
Obserwuj

Zszywek: 96 · Obserwują ją: 472

Ostatnio dodane:

... ... Ciężka do wytrzymania. Te koronki drapią, podrażniają skórę. Ale jaka cudowna! mmm...
alex99
Obserwuj

Zszywek: 413 · Obserwują ją: 199

Ostatnio dodane:

wow ❤❤❤❤ haha ! my photo *-*
wwiktorynka
Obserwuj

Zszywek: 30 · Obserwują ją: 2

Ostatnio dodane:

CIASTO MILIONERA :D Składniki na KRUCHY SPOD: 175 g mąki pszennej 125 g pokrojonego w kostkę masła 50 g pokruszonego brązowego cukru (można użyć cukru pudru) Posmarować tłuszczem lub wyłożyć papierem do pieczenia blaszkę o wymiarach 19 x 29 cm. Do miski przesiać mąkę i wymieszać z cukrem. Dodać masło, zagnieść. Wyłożyć do przygotowanej formy i nakłuć widelcem. Piec w temperaturze 190°C przez 20 minut, do złotego brązu. MASA TIFFI: gotowa masa toffi w puszce lub gotować przez 2 - 3 godziny puszkę mleka skondensowanego słodzonego pod przykryciem Masę z puszki wyłożyć na upieczony spód (jeśli masa zbyt stężeje - można chwilę podgrzać w mikrofali). Składniki na MASE CZEKOLADOWA: 170 g mlecznej czekolady (warto dodac tez troche gorzkiej) 4 łyżki masła Czekoladę rozpuszczać w kąpieli wodnej, dodając stopniowo masło. Polewa powinna mieć taką gęstość, by można ją było swobodnie wylać z rondelka na masę karmelu. Jeśli jest zbyt gesta, dodawać masła, lecz ostrożnie, by nie przesadzić. W ten sposób polewa po ostudzeniu w lodówce będzie gładka. Po wylaniu ostatniej wastwy ciasto włożyć do lodówki na kilka godzin. Jedna z najlepszych książek jakie czytałam, szczerze polecam jeśli ktoś szuka czegos dobrego w takiej tematyce. Przy okazji, znacie tytuły jakichś książek wartych przeczytania? Nie koniecznie na taki temat. :) "Nie chcę takiego życia i nie chcę być kimś takim, ale nie znam niczego więcej. Wcześniej próbowałem się zmienić i nie udało mi się. Próbowałem się zmienić jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze raz i znowu mi się nie udało i znowu i znowu. Gdyby było coś, co mogłoby mnie przekonać, że tym razem będzie inaczej, to bym tego spróbował, ale nie ma. Gdyby w tunelu było światełko, popędziłbym do niego. Jestem Alkoholikiem i jestem Narkomanem i jestem Przestępcą. Nie ma światełka w tunelu." Składniki 1 1/2 szklanki mąki 3 1/2 łyżeczki proszku do pieczenia 1 łyżeczka soli 1 łyżka cukru 1 1/4 szklanki mleka 1 jajko 3 łyżki roztopionego masła Etapy przygotowania W dużej misce zmieszaj ze sobą mąkę, proszek do pieczenia, sól i cukier. W środku sypkiej mieszaniny zrób otwór (tak jak w przypadku ciasta na pierogi) i wlej tam mleko, roztopione masło i wbij jajko. Dobrze zmiksuj całość, aż osiągnie gładką konsystencję. Połóż patelnię na średnim ogniu i rozgrzej na niej niewielką ilość oleju. Wylej na nią część ciasta (ok. ¼ szklanki na każdego naleśnika) i smaż dopóki naleśnik z obu stron nie nabierze lekko brązowej barwy. Podawaj na gorąco, najlepiej z syropem klonowym Czas przygotowania: 40 minut Smacznego! Wspomnienie lata, czyli bezowy tort z owocami i malinowym kremem. Przepis? KLIK w zdjęcie :)
podpachy
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 496 · Obserwują ją: 409

Ostatnio dodane:

KONKURS
do wygrania bony na meble!!1
KLIK >> KONKURS
do wygrania bony na meble!!1
KLIK >> 8 rzeczy, których mężczyźni NIE ZNOSZĄ u kobiet. Klik w to zdjęcie :) Przegląd świątecznych manicure: klik w zdjęcie
Sonia2907
Obserwuj

Zszywek: 4 · Obserwują ją: 27

Ostatnio dodane:

Meow <3 A taki brzuch może mieć każdy z nas ... Człowiek który daje mi siłe do walki,
Człowiek bez którego nie wytrzymałabym nawet jednego dnia,
Człowiek który wyciąga mnie z najgorszych problemów,
Człowiek który jest dla mnie najważniejszy,
Człowiek który jest poprostu całym moim ŻYCIEM ❤
I Chcę aby wiedział ,że Go nigdy nie opuszcze Don't Be Normal
martinstoj
Cairo, Egypt Obserwuj

Zszywek: 0 · Obserwują go: 286

black__rose
. Obserwuj

Zszywek: 619 · Obserwują ją: 1913

Ostatnio dodane:

na świątecznym stole ... pomysł na słoik ...
wysoka999
Poznań Obserwuj

Zszywek: 89 · Obserwują ją: 305

Ostatnio dodane:

... W koszulce czy bez? :* ... ...
sweetdreams5556
Katowice Obserwuj

Zszywek: 163 · Obserwują ją: 53

Ostatnio dodane:

Peeling kawowy w kostce własnej roboty Przepis bardzo prosty : Ścieram mydło (najlepiej bezzapachowe,np. szare mydło) na tarce i wiórki rozpuszczam w kąpieli wodnej, dodaję parę kropli olejku (dla nawilżenia) i kilka łyżek kawy, mieszam to i przekładam do formy. Formą mogą być zwykłe plastikowe kubeczki, ja jednak lubię łądne kształty, tym razem zrobiłam też w wersji mini. Peeling bardzo ładnie wygładza skórę, kawa ma działanie antycellulitowe, a ponadto nie ma tyle sprzątania, co przy zwykłym peelingu kawowym Creamy Garlic-Chicken Bundles nails najlepiej.
anusiek20
Włoszczowa Obserwuj

Zszywek: 127608 · Obserwują ją: 8070

Ostatnio dodane:

... ... Onion soup Zapiekany makaron z grzybami i szpinakiem
partygirl
Obserwuj

Zszywek: 16 · Obserwują ją: 57

Ostatnio dodane:

hejj bejbe;) sweet:-) kto by chciał ? *.* totam cie
removed-dominika1998
Tarnowskie Góry I... Obserwuj

Zszywek: 24 · Obserwują ją: 0

Patax
Mielec Obserwuj

Zszywek: 22 · Obserwują ją: 374

Ostatnio dodane:

duzoooo inspiracji pokojowych : ) idealny planner do zrobienia przed szkołą ;) świetnie wygląda, a do tego o niczym nie zapomnicie :)
jeśli robicie coś, dodawajcie zdjęcia, uwielbiam oglądać zainspirowane czymś rzeczy :) u każdego inaczej to wygląda i można podpatrzyc jakijs pomysł :D zakochałam się w tym pomyśle, po prostu cudowne i można tak łatwo zrobić *-* <3 Idealny prezencik dla drugiej połówki ;3 ...
onetwothree_1
Polska Obserwuj

Zszywek: 28 · Obserwują ją: 118

Ostatnio dodane:

Na sprzedaż nowy zegarek! Klasyczny! Tylko 25zł! Bluza SmugWear Zimo Wypier***j. Za jedyne 60zł i do soboty wysyłka gratis! Zapraszamy do nas na FB! Nowa bluza SmugWear! Zawiało zimą, więc warto zaopatrzyć się u nas w ciepłą bluzę z przekazem na klacie :D Tylko 60zł
Zapraszamy na FB Koszulka Starfucks SMugWear! Tylko 30zł. Zapraszamy na naszą stronę na FB :)
Ineedyou123
Rzeszów Obserwuj

Zszywek: 1230 · Obserwują ją: 5472

Ostatnio dodane:

Cudowna książka ! pięknie. :) "Bywają wielkie zbrodnie na świecie, ale chyba największą jest zabić miłość" TAK!!!!
moore15
Przyprostynia ♥ Obserwuj

Zszywek: 691 · Obserwują ją: 2049

Ostatnio dodane:

♡♡♡ łapacz snów ... ⚛⚛⚛
patka199705
Obserwuj

Zszywek: 47 · Obserwują ją: 16

Ostatnio dodane:

Coś w tym jest taki peszek ;) ćwiczymy !! Kołyska dziecięca
Nikola7_Amelia7
Łodź Obserwuj

Zszywek: 605 · Obserwują ją: 691

Ostatnio dodane:

KEBAB DOMOWY.

Potrzebne będą:

4 placki tortilli (ja użyłam z Biedronki - są pyszne i nie drogie)
4 liście sałaty lodowej
2 pomidory
1/2 świeżego ogórka
1 cebula (o której zapomniałam :P)
3 łyżki jogurtu naturalnego
3 łyżki majonezu
Fix kebab z sosem czosnkowym Knorr
1/2 kg piersi z kurczaka

Cycka pokroić na kawałki (wedle uznania) i natrzeć przyprawą do kebaba (z większej części Fixa) z oliwą. Zostawić na ok 30 min. W tym czasie jogurt naturalny wymieszać z majonezem i z przyprawą do sosu (z mniejszej części Fixa). Usmażyć kurczaka na patelni do zarumienienia. Placka podgrzać 30 s. w mikrofali. Następnie nasmarować sosem, położyć na spód liść sałaty, trzy plasterki pomidora, kilka plasterków ogórka, cebulę, trochę kurczaka. Wszystko polać jeszcze raz sosem i zawinąć placka. I już - gotowe do jedzenia :) Pyszne, proste i sycące ... PRZEPIĘKNA *___* Tu i tam:)
madeforu
Neverland Obserwuj

Zszywek: 185 · Obserwują ją: 1278

Ostatnio dodane:

Co myślicie o rzęsach Ardell? Kochacie, albo wręcz przeciwnie? ;) ... ,,, ...
aniula44
na koncu swaita Obserwuj

Zszywek: 20625 · Obserwują ją: 40226

Ostatnio dodane:

sałatka z ryżem i kurczakiem, przepis po kliknięciu na zdjęcie Kurczak po włosku w pomidorach z mozarellą, przepis po kliknięciu na zdjęcie. Kurczak w sosie szpinakowo-serowym kurczak pieczony w musztardzie, przepis po kliknięciu na zdjęcie
in_D_es_T_ru_C_ti_B_
Wrocław Obserwuj

Zszywek: 262 · Obserwują ją: 247

Ostatnio dodane:

so swaaag raj *-* Boy *.* Girl in big city #metro#skate#
Carolinne
Witten Obserwuj

Zszywek: 311 · Obserwują ją: 58

Ostatnio dodane:

Obiecaj kiddo Tacka z płyt dvd handmade mar
Kaktusik753
Obserwuj

Zszywek: 26 · Obserwują ją: 77

Ostatnio dodane:

Hej dziewczyny...już niebawem zacznie robić się ciepło,więc trzeba będzie nosić koszulki,a ja mam mały problem. Jestem nastolatką,więc mam też i trądzik,ale nie taki normalny,bo na przedramionach i dekolcie :( Dotychczas jakoś go zakrywałam,bo nie nosiłam koszulek z krótkim rękawem,ale teraz chce się tego pozbyć..może któraś miała/ma podobny problem i coś doradzi? eyeliner+czarna kredka Jak osiągnąć taki efekt na ciemnych włosach? Da rade bez rozjaśniania np. pianką koloryzująca? Ogółem jem dużą ilość słodyczy  (co dnia). Od poniedziałku ich już nie jem. Czy jeśli przez 3 tygodnie nie będę jadła słodyczy i ostatni posiłek zjem o 18/19 (3 godz przed snem) To schudnę przez te 3 tygodnie?