ssawka

ssawka
Moje tablice obserwuje 12 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 
... Truee :)
anna15071992
Utopia Obserwuj

Zszywek: 974 · Obserwują ją: 1925

Ostatnio dodane:

Cerkogel Podkład idealnie się wtapia w skórę, można stopniować krycie. Najlepszy krem do rąk, przy regularnym stosowaniu dużo mniejsze skórki, mega szybko się wchłania. Najlepszy krem nawilżający na noc .
constancja
jestem z lasu Obserwuj

Zszywek: 1618 · Obserwują ją: 3135

Ostatnio dodane:

Zwisadełko 2020 ... ... Foamiran - kwiaty ręcznie robione
marta2192
Ostrów Mazowiecka Obserwuj

Zszywek: 173 · Obserwują ją: 2382

Ostatnio dodane:

suknia slubna piękne choinka Dresik na komórkę dla nie jednego dresiarza :P
_truskawkowa_
Kraków Obserwuj

Zszywek: 107 · Obserwują ją: 2636

Ostatnio dodane:

... ... ... Sernik nowojorski Spód Składniki: 150g ciastek digestive łyżka cukru pudru 80g masła Masło rozpuścić, dodać pokruszone ciasteczka i cukier. Masą wylepić dno tortownicy o średnicy 23cm. Schłodzić w lodówce na czas przygotowywania masy serowej. Masa serowa Składniki: 1kg serka Philadelphia szklanka kwaśnej śmietany szklanka cukru łyżka esencji waniliowej skórka otarta z jednej cytryny 4 duże jaja 4 łyżki mąki pszennej Wszystkie składniki krótko zmiksować, tylko do połączenia się ich. Masę wylać na schłodzony spód. Formę* z sernikiem wstawić do większego naczynia wypełnionego do połowy wysokości tortownicy gorącą wodą. Piec w 180ºC przez 30 minut, po tym czasie zmniejszyć temperaturę do 150ºC i piec kolejnych 40 minut - wierzch sernika powinien być ścięty. Na ok. 10 minut przed końcem pieczenia delikatnie wysunąć sernik z piekarnika i rozprowadzić na jego wierzchu polewę z kwaśnej śmietany(200g kwaśnej śmietany wymieszane z 2 łyżkami cukru pudru). Upieczony pozostawić w piekarniku do całkowitego wystudzenia, a następnie schłodzić go najlepiej przez całą noc w lodówce. Smacznego!
monika1984
Obserwuj

Zszywek: 1726 · Obserwują ją: 969

Ostatnio dodane:

,,, ;)) pomysły białe święta
paula229
Głogów Obserwuj

Zszywek: 74 · Obserwują ją: 65

Ostatnio dodane:

... kartka zdrapka na nogi cwiczenia kture robia cuda  ;) Co robić, żeby mieć BIAŁE ZĘBY? 10 sposobów na BOSKI uśmiech!

Po pierwsze: Szczotkuj jak należy

Większość ludzi podczas szczotkowania zębów zdziera z nich cenną warstwę szkliwa, co może sprawić, że uśmiech z czasem żółknie. Aby tego uniknąć, stosuj miękką szczoteczkę. Myj zęby minimum dwa razy dziennie po dwie minuty. Dla ekstra efektu, również po obiedzie. Po prostu kup szczoteczkę i pastę, i wrzuć do biurka w pracy. Po lunchu wyszczotkuj i patrz jak z dnia na dzień robią się perłowe!

Po drugie: W elektryce siła

Zwykła szczoteczka może dawać dobre rezultaty, ale spektakularne uzyskasz tylko stosując szczoteczkę elektryczną. Nie dość, że zwalcza płytkę nazębną, to jeszcze stymuluje dziąsła. Najnowsze szczoteczki mają timery, aby kontrolować czas szczotkowania.

Po trzecie: Używaj pasty wybielającej

Przecież to jasne. Profesjonalne pasty kupisz w aptece. Zawierają zarówno tlenek wapnia i sodę oczyszczoną, które rozpuszczają przebarwienia i wzmacniają szkliwo. Potrzebujesz szybkiego rozwiązania? Szukaj past, które już po pierwszym użyciu dają efekt optycznego wybielenia - wszystko dzięki niebieskiemu barwnikowi, który na chwilę przykleja się do zębów, czyniąc je bardziej białymi.

Po czwarte: Otwórz wodę utlenioną

Woda utleniona i soda oczyszczona tworzą duet nie do pokonania. Wymieszaj łyżkę wody utlenionej i dwie łyżki sody. Powstałą pastą szczotkuj zęby. Albo płucz jamę ustną płynem z dodatkiem wody utlenionej.

Po piąte: Zestawy do domowego wybielania zębów

Najwię...
julianadenver
Los Angeles,... Obserwuj

Zszywek: 232 · Obserwują ją: 1350

Ostatnio dodane:

How to make polymer clay donut charm DIY step by step tutorial instruction | Welcome Craft Hand-made lovely couple socks doll | Welcome Craft Clay Crafts Socks Doll Bears
monia61112
Gdańsk Obserwuj

Zszywek: 1220 · Obserwują ją: 1374

Ostatnio dodane:

jajko w bułce Gorąca czekolada. Składniki: - mleko (500ml) - tabliczka czekolady mlecznej lub gorzkiej, - cukier (jeśli wybrałeś gorzką czekoladę to troche wiecej), - cynamon (tylko do smaku), - szklanka wody (250ml). Sposób przygotowania: 1. Do garnka wlać wodę i postawić na kuchenkę, w ten sposób powstanie łaźnia wodna. 2. Do garnka włożyć miskę, a w niej pokruszyć tabliczkę czekolady. 3. Dolać odrobinę mleka, aby nasza czekolada szybciej się rozpuściła. 4. Do czekolady dodać resztę mleka, jednocześnie mieszając. 5. Dodać cukier, ilość zależy od upodobania. 6. Rozmieszać i wsypać trochę cynamonu, aby lepiej smakowało. 7. Teraz wystarczy przelać do kubka lub szklanki. sernik z truflami MAXI KING CIASTO SKŁADNIKI: ok. 400 g herbatników, 1 puszka gotowego masy krówkowej (lub mleka skondensowanego słodzonego gotowanego przez 2,5 - 3 godziny) SKŁADNIKI MASY MLECZNEJ: 1,5 kostki miękkiego masła, 1 szklanka mleka, 3/4 szklanki cukru, 2 łyżeczki cukru waniliowego, 400 - 500 g mleka w proszku (miałkiego) SKŁADNIKI POLEWY; 2 czekolady gorzkie, 1/2 szklanki kremówki, 150 g orzechów laskowych (ew. ziemnych) WYKONANIE Orzeszki posiekać i podprażyć na suchej patelni (fot.1). Blachę wyłożyć papierem do pieczenia. Położyć pierwszą warstwę herbatników (fot.2). Szklankę mleka, cukier i cukier waniliowy zagotować i odstawić do ostygnięcia. Masło utrzeć na gładką i puszystą masę, a następnie dodać mleko i mleko w proszku (wedle uznania od 3 do 4 szklanek). Utrzeć. Masę na chwilę odstawić do lodówki, żeby trochę zgęstniała. Następnie połowę masy mlecznej wyłożyć na herbatniki i przykryć następną warstwą herbatników. Przygotować masę krówkową. Dobrze jest ją wcześniej podgrzać wkładając puszkę do garnka z wodą i chwilę pogotować. Będzie się lepiej rozprowadzać (fot.3). Wyłożyć ją na herbatniki. Bezpośrednio na masę krówkową rozprowadzić resztę masy mlecznej, a na nią warstwę herbatników. Czekoladę roztopić w rondelku razem z mlekiem. Kiedy się rozpuści, dodać orzeszki i polać nią wierzch ciasta (fot.4). Całość schłodzić w lodówce przez minimum 3 godziny.
AlpakaA
Kraków Obserwuj

Zszywek: 93 · Obserwują ją: 661

Ostatnio dodane:

Moja recenzja tej książki po kliknięciu w obrazek :3 Kocham tą książkę. xlectio.blogspot.com lub kliknij w zdjęcie ;) Moje rozkminy o książkach na xlectio.blogspot.com Zapraszam na mojego bloga, gdzie dowiecie się jak książki na mnie wpływają ;)
Manisko
Horsens Obserwuj

Zszywek: 231 · Obserwują go: 246

Ostatnio dodane:

Oh Boże Piękna jadalnia! zielona ściana inaczej. ciekawa! ... muszle szpinakowe
luckerka
... Obserwuj

Zszywek: 1220 · Obserwują ją: 2845

Ostatnio dodane:

... 004 ... ...
ddagunia18
wkz Obserwuj

Zszywek: 4236 · Obserwują ją: 8192

Ostatnio dodane:

Sernik "Krople Rosy" - przepis po kliknięciu w zdjęcie Fantastyczny film ukazujący życie ludzkie w obecnych czasach. Czekoladowe ciasto Sebastiana Ciasto Pani Walewska bez pieczenia
ZszywkaPL
Profil oficjalny
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 6059 · Obserwują ją: 2955429

Ostatnio dodane:

Czy warto wybrać krzesła z ekoskóry? 3 strefy w pokoju nastolatka – funkcjonalny wystrój wspierający rozwój i wypoczynek Pakowanie prezentów dla dzieci – praktyczne wskazówki Skąd wywodzą się albumy?
garneczki
Poznań Obserwuj

Zszywek: 2134 · Obserwują ją: 3533

Ostatnio dodane:

Tartaletki z truskawkami or... Tarta twarogowo-pomidorowa ... Babeczki z warzywami Tarta Bounty
sensi93
Lublin Obserwuj

Zszywek: 1918 · Obserwują ją: 568

Ostatnio dodane:

Waniliowe ptasie mleczko w czekoladzie Piersi z kurczaka w cieście czosnkowo-ziołowym ... ...
Patch
Lublin Obserwuj

Zszywek: 1714 · Obserwują ją: 4278

Ostatnio dodane:

tak jak w pytaniu Mango cake ... Mazurek snickersowy

Składniki:
 - 2 szklanki mąki
 - 1/2 łyżeczki proszku do...
Yasmine
C-ów Obserwuj

Zszywek: 1525 · Obserwują ją: 14194

Ostatnio dodane:

Long Brown hair Kącik :) <3 Kurczak w sosie śmietanowym z karmelizowaną cebulką i octem balsamicznym. Szybki obiad!
diyjoy
Obserwuj

Zszywek: 11121 · Obserwują ją: 4089

Ostatnio dodane:

coloringpages coloringpages coloringpages coloringpages
rz3zucha
Katowice Obserwuj

Zszywek: 280 · Obserwują ją: 126

Ostatnio dodane:

... ... The Bridge Tea Rooms, Bradford-on-Avon, England Arenal Volcano, Costa Rica
Marysia99
Bochnia Obserwuj

Zszywek: 10556 · Obserwują ją: 48274

Ostatnio dodane:

*** Kto oglądał? Kto poleca? Kto jest rozczarowany ? Minimalizm :) ...
B_oska
Philadelphia Obserwuj

Zszywek: 2071 · Obserwują ją: 3767

Ostatnio dodane:

Le Labbra Fashion - Kolekcja 2016/2017 Model Vanessa Piękna sukienka szyta na miarę, warstwowa koronka, góra na szerokich ramiączkach, pod spodem gorset, rozkloszowany dół na podszewce z tiulem. Dostępna w kolorze: pudrowy róż, jasna mięta, ecru, nude, ciemny granat. Koronka, rozkloszowana spódnica tiul, wesele 2016, wesele 2016, poprawiny, dla druhny, dla świadkowej, na chrzciny, na komunię, sylwester 2016, bal, studniówka 2017 O szczegóły pytaj na kontakt@lelabbrafashion.com lub na naszym fanpage-u link poniżej w komentarzu ♡♡♡ Pazurki (kolor) różowo szare w groszki
liliando
Kraków Obserwuj

Zszywek: 483 · Obserwują ją: 3050

Ostatnio dodane:

Sezonowy kalendarz warzyw i owoców masło kokosowe peanut butter chips lody w czekoladowej skorupce
miaka22
Wołczyn Obserwuj

Zszywek: 193 · Obserwują ją: 195

Ostatnio dodane:

ślubna piękna ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE Zaproszenie etui kwadrat. a.r_studio@interia.pl Zaproszenia ślubne a.r_studio@interia.pl
yusuke
Obserwuj

Zszywek: 3431 · Obserwują ją: 5443

Ostatnio dodane:

... ... ... ...
mawi77
WrocLOVE Obserwuj

Zszywek: 914 · Obserwują ją: 5449

Ostatnio dodane:

kładniki:
Beza:
6 białek
3/4 szklanki cukru pudru
150g wiórków kokosowych
1 szklanka suchego maku
1/4 łyżeczki aromatu migdałowego
1/4 łyżeczki aromatu waniliowego
Krem budyniowy:
6 żółtek
3/4 szklanki cukru
2 czubate łyżki mąki tortowej,
1 łyżka mąki ziemniaczanej
1/2 litra mleka  
1 kostka miękkiego masła – w temperaturze pokojowej (użyłam 200g)
1/3 łyżeczki aromatu waniliowego (możemy użyć prawdziwej wanilii lub cukru wanilinowego)
Wierzch:
około 100-120g biszkoptów
Polewa:
1/4 kostki margaryny
2 łyżki ciemnego kakao bez cukru
3/4 szklanki cukru
3 łyżki wody
1 łyżka mąki ziemniaczanej
 
pychotka
 
Beza:
1. Białka ubić na sztywną pianę i stopniowo dodawać cukier puder, mieszać mikserem, aż masa stanie się gęsta i lśniąca.

2. Następnie dodać mak, wiórki kokosowe, aromaty i wymieszać delikatnie łyżką. Ciasto przełożyć do blaszki wyłożonej papierem do pieczenia o wymiarach 33x23cm. Wyrównać i wstawić do nagrzanego piekarnika. Piec w temperaturze 160oC na funkcji termoobieg przez około 20-25 minut (na funkcji góra-dół 180oC), aż ładnie się przyrumieni.
Po wyjęciu z piekarnika odstawić co całkowitego ostygnięcia.

Krem budyniowy:
3. Żółtka z cukrem ubić na białą pianę (mikserem na najwyższych obrotach przez około 5-6minut).

4. Dodać obie mąki, mleko i dokładnie wymieszać. Masę przełożyć do rondelka z grubym dnem i podgrzewać, cały czas mieszając, aż masa się zagotuje (powstanie gęsty budyń). Zdjąć z ognia i odstawić do ostygnięcia – masa ma mieć temperaturę pokojową, jak masło.

5. Masło utrzeć (ucierać mikserem na najwyższych obrotach przez około 4 minuty).

6. Następnie do masy budyniowej dodawać po 1 łyżce masła, po każdym dodaniu wymieszać krótko mikserem na średnich obrotach, aż składniki się połączą. Na końcu dodać aromat, wymieszać.
 
pychotka
 
7. Gotowy krem wyłożyć równomiernie na upieczonej bezie. Na wierzchu poukładać biszkopty.

Polewa:
8. Do rondelka przełożyć margarynę, dodać kakao, cukier, wodę i zagotować. Wsypać 1 łyżkę mąki ziemniaczanej i energicznie, szybko wymieszać, znów zagotować. Polewę zdjąć z ognia i odstawić na około 15-20 minut do przestygnięcia.

9. Gotową polewę wylać na wierzch biszkoptów. Ciasto odstawić na parę godzin, aż polewa całkowicie ostygnie i bardziej zgęstnieje, a smaki się przenikną.

Udanych wypieków:)
 
pychotka Koktajlove Pachnie wiosną! ...
insomnia_
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 2020 · Obserwują ją: 15797

Ostatnio dodane:

rewelacja :D :)) nike puuupeczka :D
gaPcia
Kto to wie Obserwuj

Zszywek: 240 · Obserwują ją: 277

Ostatnio dodane:

Mini kuchnia...super sprawa do ciasnych pomieszczeń <klik> super kostiumy , a piżamki jeszcze lepsze <3 ... ...