Więcej zszywek z tablicy

Fitness

...
ćwiczenia na oponkę!
ćwiczenia na pośladki
Dziewczyny! Robimy szczupłe...
Super zestaw na SZCZUPŁE UD...
Detoks ten zaleca się osobo...
ćwiczenia na uda
świetne! rzeczywiście można...
pompujemy pośladki
brzuch
3 razy w tym tygodniu treni...
BRYCZESY Większość je zna. ...
xxx
ćwiczymy ćwiczymy
...
15 zasad
...
Dzień 1 (poniedziałek, 19.0...
Ćwiczenia :) Do końca czerw...
ćwiczymy!
Bry. ;3 Kto z was cwiczy ? ...
Monixior

Monixior od pala2613

Dodane 25.01 o 12:36
Przypięte z ćwiczymy!
Obserwuj
ćwiczymy!

ćwiczymy!

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Misia2410

czy tylko mi po przysiadach wyrabiaja sie bardziej miesnie ud niz posladkow ?

 |  30.01 o 19:07  

AnitaJowita2001

Dołączam do was dziewczyny !!

 |  26.01 o 18:20  

ove

ćwiczę to wszystko 4 dzień oby wytrwać do końca;)

 |  26.01 o 15:37  

Xavierra

dołączam się :3

 |  23.01 o 21:25  

Misia2410

Ja dzis zaczełam i mam nadzieję ze wytrwam :)

 |  23.01 o 12:39  

pala2613

po co ja to robiłam... 20 dni i bez jakichkolwiek efektów..

 |  20.01 o 15:31  

Amiciu

jade z Wami :P

 |  19.01 o 22:02  

Kotna_

nie róbcie nożyc, bo wykrzywiają kręgosłup /:, lepiej robić brzuszki z nogami w pionie (;

1  |  16.01 o 11:27  

onlynela

yeee ! no to działamy

 |  15.01 o 17:50  

konsta

Polecam!

 |  15.01 o 15:50  
Zobacz więcej komentarzy

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: