123paula

123paula
Moje tablice obserwuje 192 osoby Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 
kawa czy herbata?  :') love<3 Umiesz liczyć licz na siebię bo na innych już nie warto <3 domowe malibu: - 200 g wiórków kokosowych - 250 ml spirytusu - 1 puszka (530 g) mleka skondensowanego słodzonego - 1 puszka (530 g) mleka skondensowanego niesłodzonego Wiórki wsypujemy do słoika, zalewamy spirytusem. Słoik zakręcamy i odstawiamy na 4 dni. Po tym czasie odsączamy alkohol przez gazę. Oba rodzaje mleka mieszamy i dodajemy odsączony spirytus. Dokładnie mieszamy i przelewamy do butelki. Ja zrobiłam w mniejszej ilości – grunt, żeby proporcje się zgadzały. domowy advocat: - 5 żółtek - 250 g cukru pudru - 1/2 puszki (265 g) mleka skondensowanego niesłodzonego - 250 ml spirytusu Żółtka ubijamy z cukrem pudrem. Stale miksując dodajemy mleko. Na koniec wlewamy spirytus, mieszamy i przelewamy do butelek. Uwaga – ajerkoniak bardzo(!) gęstnieje. Nie zróbicie tego błędu co ja – wlejcie go do butelek o szerszych szyjkach. Z tych, które są na zdjęciu wylanie go jest niemal niemożliwe ;) domowy baileys: - puszka (530 g) mleka skondensowanego słodzonego - 0,5 litra wódki - 0,5 szklanki mleka - 1 łyżka kawy rozpuszczalnej - 1 łyżka wrzątku Puszkę mleka wstawiamy do garnka z wodą i gotujemy na małym ogniu przez 2,5 godziny. Odstawiamy do całkowitego wystygnięcia. Gdy mleko będzie zimne, puszkę otwieramy, mleko przekładamy do większego naczynia. Kawę rozpuszczamy w łyżce wrzątku i dodajemy do mleka. Mieszamy. Dodajemy mleko. Mieszamy. Na koniec pomału dodajemy wódkę i całość łączymy razem. Przelewamy do butelki. domowa kukułkówka: - 200 g kukułek - 150 ml mleka zagęszczonego słodzonego - 100 ml mleka zagęszczonego niesłodzonego - 250 ml wódki Mleko wymieszać w rondelku i wstawić na niewielki ogień. Wrzucić cukierki i stale mieszając czekać aż się rozpuszczą (zajmie to dłuższą chwilę, ale nie można odejść od garnka, bo cukierki przykleją się do dna!). Gdy masa będzie jednolita odstawiamy do ostygnięcia. Do zimnej masy kukułkowej dodajemy wódkę. Mieszamy łyżką. Przelewamy do butelki. Uwaga! Wszystkie alkohole należy odstawić na kilka dni do przegryzienia się! ...
aguunia
Obserwuj

Zszywek: 470 · Obserwują ją: 571

Ostatnio dodane:

Makaron z kurczakiem, papryką i brokułem Top 15 Nieskazitelnych Inspiracji na Zimowe Paznokcie wie ktoś co to za model ? UWAGA! To sphagetti, które eksploduje w ustach ~ Dietetycznie Siostro! SPHAGETTI a`la CARBONARA Składniki na 2 porcje Makaron wybieracie takiego rodzaju jaki możecie aktualnie jeść. U mnie z mąki durum. Suchego około 150g. 5 suszonych pomidorów odciśniętych z oliwy Jedna nieduża cukinia 60g serka mascarpone 60g jogurtu naturalnego 1/2 łyżeczki skrobi kukurydzianej Pieprz, sól, kolendra świeża Ser starty typu chedar lub parmezan - oczywiście według uznania Przygotowanie Makaron gotujemy al dente. Cukinię ścieramy na małych oczkach. Na rozgrzanej patelni podsmażamy pokrojone pomidory, dorzucamy cukinię i doprawiamy solą, pieprzem i posiekanymi listkami kolendry. W miseczce miksujemy serek i jogurt aby się połączyły. Skrobię rozrabiamy w niewielkiej ilości wody (około 2 łyżki). Odcedzony makaron wsypujemy do garnczka, a na niego dajemy zawartość patelni i rozmieszany serek. Mieszamy szybko i podpalamy pod garnczkiem ogień. Teraz nie możemy doprowadzić do wrzenia i wlewamy wodę ze skrobią. Mieszamy energicznie, piprzymy znów do smaku. Tuż przed wrzeniem wyrzucamy całość do dużego półmiska. Gotowe. źródło: dietetyczniesiostro.blogspot.pl
gosienka561
Lublin, Poland Obserwuj

Zszywek: 0 · Obserwują ją: 4

olkaaa10
Obserwuj

Zszywek: 62 · Obserwują ją: 46

Ostatnio dodane:

Tam też bym się z chęcią wybrała <3 I co o tym sądzicie ? :D Cześć dziewczyny :D Mam jeszcze jedno pytanie . Czy bieganie z dietą wyrzeźbi nogi i pośladki ?A jak tak , to czy inne partie ciała też ?! Rihanna & Eminem
Kocham ich <3
julcys
Obserwuj

Zszywek: 3 · Obserwują ją: 19

Ostatnio dodane:

*_* ... '.<3
kasiejka111
Włocławek Obserwuj

Zszywek: 11 · Obserwują ją: 162

Ostatnio dodane:

... .... koczek ombre
paulaaa0704
... Obserwuj

Zszywek: 501 · Obserwują ją: 190

Ostatnio dodane:

Urocze ;>> /// eyes
evolet999
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 82 · Obserwują ją: 381

Ostatnio dodane:

xxx #hair #hair #makeup
wikusia10011
Piotrków Trybunalski Obserwuj

Zszywek: 17 · Obserwują ją: 91

Ostatnio dodane:

<3 Christina Perri - The Words [Official Video] Wesołe Nutki - List do Boga Mrozu feat. Sound&#39;n&#39;Grace - Nic do stracenia (official video)
smile10
Obserwuj

Zszywek: 80 · Obserwują ją: 156

Ostatnio dodane:

*.* *.* ... *.*
5naturall
Obserwuj

Zszywek: 1 · Obserwują ją: 8

Ostatnio dodane:

piękna *.*
martyna2m
Obserwuj

Zszywek: 25 · Obserwują ją: 17

Ostatnio dodane:

... rzuciła się komuś gdzieś taka na oczy? z góry dzięki za pomoc ;) są śliczne, jednak jasne szybko się brudzą. :))
ewelina941
Obserwuj

Zszywek: 4 · Obserwują ją: 46

Ostatnio dodane:

Mniam Sernikowe rożki z Nutellą Domowe batoniki owsiane z suszonymi owocami ...
mySweet
Obserwuj

Zszywek: 1341 · Obserwują ją: 249

Ostatnio dodane:

Makijaż ślubny oczu :) ... Efekt wow. ...
zbukuu69
Poznan Obserwuj

Zszywek: 101 · Obserwują ją: 317

Ostatnio dodane:

mały skromny prezent diy ... Cztery żywioły zamknięte w buteleczkach.
ladazuz11
Obserwuj

Zszywek: 641 · Obserwują ją: 941

Ostatnio dodane:

... ... ... ...
Chojczi
Obserwuj

Zszywek: 15 · Obserwują ją: 19

Ostatnio dodane:

Breathe, trust, let go.... Ciężka praca daje satysfakcje, dlatego warto włożyć w to trochę trudu. Najlepsi zostają <3 Nie martw się o to, co ludzie mówią za Twoimi plecami....
2002marta
Wrocław Obserwuj

Zszywek: 1726 · Obserwują ją: 4156

Ostatnio dodane:

.... *** ,... "Nie kocham cię. Nic a nic. I nie pokocham. Nigdy, przenigdy. Czasem wspomnienia mogą być gorsze niż zapomnienie. Charlie i Silas są jak czyste karty. Nie wiedzą, kim są, co do siebie czują, skąd pochodzą ani co wydarzyło się wcześniej w ich życiu. Nie znają swojej przeszłości. Pomięte kartki, tajemnicze notatki i fotografie z nieznanych miejsc muszą im pomóc w odkryciu własnej tożsamości. Ale czy można odbudować uczucia? Czy można chcieć przypomnieć sobie… że ma się krew na rękach? A jeśli prawda jest tak szokująca, że tylko zapomnienie chroni przed szaleństwem? Umysły Silasa i Charlie pełne są mrocznych tajemnic. On zrobi wszystko, by wskrzesić wspomnienia. Ona za wszelką cenę chce je pogrzebać. Nigdy nie zapominaj, że to ja jako pierwszy cię pocałowałem. Nigdy nie zapominaj, że będziesz ostatnią, którą pocałuję. I nigdy nie przestawaj mnie kochać. Nigdy…" Naprawdę warto przeczytać. Mam pdf i bez problemu mogę wysłać.
unlimited
Warsaw ♥ Obserwuj

Zszywek: 461 · Obserwują ją: 1752

Ostatnio dodane:

WITAM . Mam na sprzedaż sukienkę , nowiutka, miałam ją na sobie tylko raz . Rozmiar 34 . odwód w tali 62 ( w miejscu łączenia gorsetu z tiulem ) , długość ok 96 cm . Mam ok 165 cm wzrostu i sięga mi ona lekko za kolano . kosztowała 350 zł, obecna cena to 200 zl. więcej informacji - ka_po_97@yahoo.pl ooooh *.* idealna *.* cudowna <3
paradisedreamer
Rzeszów Obserwuj

Zszywek: 768 · Obserwują ją: 417

Ostatnio dodane:

.... biały kombinezon ... cudny
Evelina2612
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 672 · Obserwują ją: 5902

Ostatnio dodane:

::: 30 dniowe wyzwanie - pupa Ciekawe czy mi się uda. Album :)
furmanowaa
Toruń Obserwuj

Zszywek: 3 · Obserwują ją: 3

Ostatnio dodane:

:) ! Kropeczki :) Creepersy <3
Czasis
Obserwuj

Zszywek: 43 · Obserwują ją: 5

Ostatnio dodane:

Burgery z cukinii i mozzarelli z marchewką, miętą i świeżą kolendrą. Pyszne, zdrowe danie. Sałatka z orzechami włoskimi i mozzarellą Papryka faszerowana kurczakiem i mozzarellą

2-3 papryki
300 g piersi z kurczaka
2 kulki mozzarelli
100 g żółtego sera
250 g pomidorów
sól prowansalska
olej do smażenia

Pierś kurczaka pokroić w drobną kostkę,Mozzarellę osączyć z zalewy i pokroić w drobną kostkę, 4 plasterki zostawić na wierzch. Pomidory i ser żółty również pokroić w kostkę.Usmażonego kurczaka i pokrojone składniki przełożyć do miski i wymieszać , do smaku jeszcze lekko posolić solą prowansalską. Gotowy farsz odstawić. Papryki przekroić wzdłuż, wydrążyc nasiona. Połówki papryki nadziać przygotowanym farszem. Na wierzchu ułożyć pokrojoną w paski mozzarellę. Wstawić do piekranika nagrzanego na 180 C i zapiekać ok 25- 30 minut. Idealne przedstawienie jedności i  uczucia.
kajtekaja
Opolskie Obserwuj

Zszywek: 1564 · Obserwują ją: 4173

Ostatnio dodane:

Mała kreska Święta prawda... ... ./////
marzenka1996
Obserwuj

Zszywek: 168 · Obserwują ją: 920

Ostatnio dodane:

pilnie poszukuje wzoru tego tattoo moze ktos ma? myszka minnie tygrys zaproszenia ślubne
Weronika15
Obserwuj

Zszywek: 77 · Obserwują ją: 81

Ostatnio dodane:

Ooo , słodkie <3 ... ... ...
ilikeneverland
Japan, Missouri Obserwuj

Zszywek: 71 · Obserwują ją: 24

Ostatnio dodane:

Najpiękniejszy cytat jaki do tej pory przeczytałam :O Fajny pomysł na mały balkonik piękna. 2015
Patrycja10
Tarnów Obserwuj

Zszywek: 10 · Obserwują ją: 50

Ostatnio dodane:

Moje marzenie *-* Miami ... *_* +++
AmericanHorrorStory
Bielsko-Biała Obserwuj

Zszywek: 174 · Obserwują ją: 2171

Ostatnio dodane:

Szpinakowe naleśniki. 
Składniki: szklanka mleka, szklanka wody gazowanej, 1-2 szklanki mąki pszennej, 3 duże jajka, 80-100g szpinaku (mrożonego lub świeżego) , łyżka oleju (można go nie dodawać). 
Do miski wlać mleko i dodać szpinak. Miksować do otrzymania gładkiej, zielonej masy. Później dodać pozostałe składniki i wymieszać do otrzymania gładkiego ciasta naleśnikowego. Odstawić na kilka minut. Po odstawieniu wymieszać i usmażyć. Smażyć na nieprzywierającej patelni, lekko natłuszczonej masłem. Podawać z ulubionymi dodatkami. 
Smacznego! :) yeah Motivation! :).
veronaaa
Obserwuj

Zszywek: 508 · Obserwują ją: 51

Ostatnio dodane:

Sprzedam, rozmiar S!! *-* .... ````
kocham_Cie
Mińsk Mazowiecki Obserwuj

Zszywek: 0 · Obserwują ją: 4

Majaaa127
Wrocław Obserwuj

Zszywek: 112 · Obserwują ją: 654

Ostatnio dodane:

#dzieńmamy 
Wiele lat temu były piosenki i laurki, dzisiaj kwiaty, czekoladki czy perfumy ... ale obiecuję Ci Mamo - któregoś dnia dostaniesz ode mnie gwiazdkę z nieba ♡ #dzieńmamy
Uwieczniajmy chwile! Notatki w pamiętniku, wspólne zdjęcia - za kilka lat będziemy mogły powspomimać te wszystkie cudowne chwile, pośmiać się z głupich min, niemodnych już strojów ... a może także uronić łzę uświadamiając sobie jak szybko ten czas ucieka ... #dzieńmamy
Moja zapracowana mama załuguje tylko na to co najlepsze. Zawsze nie możemy doczekać się wakacyjnefo wyjazdu: pięknych widoków i wspólnego plażowania :) #dzieńmamy
Uwielbiam te chwile kiedy w końcu możemy poprostu usiąść i porozmawiać. Kiedy mama wychodzi z kuchni, a ja zastrzaskuję podręczniki. Czasami jeszcze milej jest pomilczeć razem :) znajdujmy częściej czas na odpoczynek, małą pauzę, chwilę zasłuchania w szum wiatru :)
ove
Nibylandia Obserwuj

Zszywek: 151 · Obserwują ją: 1501

Ostatnio dodane:

Moja hodowla zapraszam na fb link w komentarzu Hodowla kotów Feles Valentine znajdziecie ta hodowle na fb Mój drugi przytulasek :) Folcia Mój przytulasek Cyprien :)
loove12
Obserwuj

Zszywek: 12 · Obserwują ją: 22

Ostatnio dodane:

Pracujemy! :) Przysiady, najlepsze :) Dwie najlepsze motywacje :) ja już po treningu, jak tam u was, jak motywacje :) Kilka dni temu pytałam o tabletki Termo Speed Extreme, kto stosował uważacie że do tego dobrze było by brać coś dodatkowo? Takie podejście mieć! 
1,5 w tydzień, mały postęp ale cieszy :) a jak u was ? :)
bestann
Obserwuj

Zszywek: 347 · Obserwują ją: 1267

Ostatnio dodane:

dziewczyny HELP!! 
Mam 2 wesela w najbliższym czasie. i stąd moje pytanie. gdzie kupujecie sukienki? polecacie jakaś stronę? szczerze mam dość zalando i szukam jakich fajnych stronek. Dziękuję❤ Pięknie ❤ wieczór idealny ❤ O Jejku *.* chciałabym ❤
Lilieneta
Łódź Obserwuj

Zszywek: 33 · Obserwują ją: 6

Ostatnio dodane:

nóżki :)) widac efekty? :)) jakie cwiczenia polecacie na wewnętrzną strone ud? Lato tuż tuż,a Ty-jesteś gotowa na słoneczne dni?:)...
Wszystko co ma jak najprostszy skład jest Twoim sprzymierzeńcem.Wybieraj produkty jak najmniej przetworzone,gotowce instant omijaj szerokim łukiem,używaj ziół,cynamonu,imbiru,nie żałuj cytryn,pij dużo wody,ruszaj się a Twój brzuch bardzo szybko Ci się odwdzięczy :) Moja droga - ale to dopiero początek.
Nie poddajemy się Dziewczyny :)
tori19
Obserwuj

Zszywek: 97 · Obserwują ją: 208

Ostatnio dodane:

... ... aby pobrać kotka-zakładkę do druku, klik w obrazek, i na dole: " kitties, download your free bookmarks now " :) romantyczny wieczór na dachu
kariinkaaaa
Łódź Obserwuj

Zszywek: 12 · Obserwują ją: 14

Ostatnio dodane:

dokladnie ;-) anger sorry. fight !
jogi2001
Obserwuj

Zszywek: 24 · Obserwują ją: 90

Ostatnio dodane:

jezioro ołów = Ryn POLECAM piękna wiosna tej zimy ;) góry góry góry góry góry góry  !!!!!! pięknie ^_^
blondii148
Jaworzno Obserwuj

Zszywek: 565 · Obserwują ją: 35

Ostatnio dodane:

ta też cudna :) kolorowanki / wydrukuj i pokoloruj ... wiewior
aste44
Lublin Obserwuj

Zszywek: 883 · Obserwują go: 1752

Ostatnio dodane:

mądrości buki #2 ******************* mniej - więcej! kolejny tatuaż moje ( dla mamy)