denoder

kiedyś napisze - obiecuje I tak nikt tego nie czyta więc nie stresuje się że będę multum wyświetleń. Jeśli jesteś wyjątkową osobą i jednak tu zajrzałeś/aś pochwal się tym i napisz do mnie.
denoder
Moje tablice obserwuje 801 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Pmpo
Zespół Szkół RCKU w Piasecznie HUBERTUS 2013 Oksytocyna – cykliczny hormon peptydowy złożony z 9 aminokwasów (nonapeptyd), neuroprzekaźnik, uwalnia się okresowo, dobrze rozpuszczalny w wodzie.
Wytwarzana jest w jądrze przykomorowym i nadwzrokowym podwzgórza i neuronami przekazywana jest do tylnego płata przysadki, gdzie następnie jest magazynowana. Oksytocyna powoduje skurcze mięśni macicy, co ma znaczenie podczas akcji porodowej (wcześniej występuje blok progesteronowy[3]). Uczestniczy także w akcie płciowym i zapłodnieniu (powoduje skurcze macicy podczas orgazmu, które ułatwiają transport nasienia do jajowodów). ... ... Przezajebiste
samcia
szamotuły Obserwuj

Zszywek: 350 · Obserwują ją: 295

Ostatnio dodane:

... <33 ... ...
300
Ksiaz Obserwuj

Zszywek: 160 · Obserwują ją: 487

Ostatnio dodane:

Piękny,niepowtarzalny drewniany zegarek już od 130zł! To świetny pomysł na prezent. Sprawdź mój profil na insta @damian.rozmus oraz stronę na fb ! książeczka Łatwe do zrobienia lody. Można użyć rożynych napojów Zero no Tsukaima - opowiada o dziewczynie Louise która mieszka w krainie magi i jest czarodziejką a wszystcy czarodzieje/ki muszą mieć chowańca (pomocnika) ona jako jedyna wyczarowała sobie człowieka o imieniu Saito a nie jakiegoś potwora.Wszystcy na początku się z niej śmieją i mówią na nią Louise zero ale póżniej okazuje się że Louise ma legendarną moc otchłani a jej chowaniec jest gandalfem razem wykonują różne niebezpieczne misje żeby uratować świat.I nikt póżniej nie mówi że są słabi tylko mówią że to są bohaterzy.Louise i Saito zakochują się w sobie i biorą ślub.
ya_bitchxx
Częstochowa Obserwuj

Zszywek: 5 · Obserwują ją: 0

Ostatnio dodane:

kubek Zestaw zrobiłam za pomocą strony Allani.pl :)Mam nadzieje że wam się podoba ... Witajcie ,jestem tutaj nowa więc liczę na wyrozumiałość :) Uwielbiam <33
GreenMilkaa
gdzie muzyka... Obserwuj

Zszywek: 680 · Obserwują ją: 1049

Ostatnio dodane:

DIY- nowe życie spodni Słoik ze spełnionymi marzeniami.
Przydaje się w razie ataku smutku, kiedy można wziąć go na kolana i przypomnieć sobie wszystkie te dobre chwile. ;-) kotki Christina Aguilera Express (Burlesque) FULL VIDEO
aneczak19
Suwałki Obserwuj

Zszywek: 99 · Obserwują ją: 7

Ostatnio dodane:

..... ..... .... .....
KaroBerry
Poland Obserwuj

Zszywek: 116 · Obserwują ją: 78

Ostatnio dodane:

Uwielbiam! Genialne *.* ... ..♥
bbrusiak
paris Obserwuj

Zszywek: 813 · Obserwują ją: 2298

Ostatnio dodane:

... Ciasto królowa śniegu Przychodzi taka chwila gdy w swym dążeniu do celu słyszysz -"Za męsko","Za dużo mięśni","Powoli wyglądasz jak facet","Przesadzasz" etc...wtedy i ja mam chwile zwątpienia,jednak nie poddaje się!Robię to co kocham,realizuję swój cel po drodze zbierając profity w postaci endorfin,progresu,zmotywowanych osób wokół :).Warto.Warto walczyć o swoje-pamiętajcie-nikt za Was życia nie przeżyje i nikt za Was nie umrze!:) Pączki z kremem kawowym

Przepis po kliknięciu w zdjęcie ♥
myszeczka1183
Nibylandia Obserwuj

Zszywek: 59 · Obserwują ją: 145

Ostatnio dodane:

..... Cudowny zestaw :)
seksi :3 świetny pomysl biszkopt:
3 jaja
2 kopiaste łyżki mąki pszennej tortowej
1 łyżka (z górką) ciemnego kakao
4 kopiaste łyżki cukru
1 łyżeczka cukru z wanilią
0,5 płaskiej łyżeczki proszku do pieczenia
szczypta soli do białek

poncz:
0,5 szklanki wody z sokiem z 1/3 cytryny
1 kopiasta łyżeczka cukru

krem kakaowy:
400 gramów śmietany kremówki
2 kopiaste łyżki kakao
3 kopiaste łyżki cukru pudru
1 płaska łyżka żelatyny + 1/3 szklanki gorącej wody

galaretka wiśniowa:
2 paczuszki galaretki wiśniowej
0.75 litra gorącej wody

masa śmietanowa:
400 gramów śmietanki kremowej 30%
2 łyżki cukru pudru
80 gramów posypki cukrowej kolorowej (pałeczki)
3/4 łyżki żelatyny + 1/3 szklanki gorącej wody

warstwa niebieska:
2 paczki galaretki ametystowej (Wodzisław)
1 litr gorącej wody

kleksy:
200 gramów śmietanki kremowej 30%
1 łyżka cukru pudru
1 łyżeczka żelatyny + 4 łyżki gorącej wody
reszta kolorowej posypki


Biszkopt.
Żółtka oddzielamy od białek, dosypujemy szczyptę soli, ubijamy je na sztywno, potem dodajemy cukier i cukier waniliowy, miksujemy około minuty, następnie dodajemy żółtka, mąkę wymieszaną z proszkiem do pieczenia, kakao, ucieramy do połączenia składników na średnich obrotach miksera.

Kwadratową blaszkę o boku 24 cm wykładamy papierem do pieczenia, wylewamy ciasto, wyrównujemy powierzchnię, wsadzamy do piekarnika nagrzanego do 170 stopni i pieczemy do "suchego patyczka", u mnie około 22 minut. Ciasto schładzamy, odrywamy od papieru (później będzie nam łatwiej kroić) i wkładamy znów z papierem do blaszki. Nasączamy ponczem (dość obficie).

Teraz robimy krem kakaowy.
Żelatynę dokładnie rozprowadzamy w gorącej wodzie, schładzamy do temperatury pokojowej.
Śmietankę (dobrze schłodzoną) ubijamy na pół sztywno, dodajemy cukier puder, kakao, miksujemy krótko, tylko do połączenia składników.
Do schłodzonej żelatyny dodajemy 2 łyżki masy, potem wlewamy całość do kremu i miksujemy na najszybszych obrotach do połączenia składników.
Krem od razy wykładamy na biszkopt, wyrównujemy powierzchnię, wkładamy do lodówki do zastygnięcia.

Galaretki rozpuszczamy we wrzątku, schładzamy, kiedy zaczną tężeć wylewamy delikatnie na zastygnięty krem kakaowy. Wkładamy ponownie do lodówki do zastygnięcia.

Teraz zabieramy się za krem śmietanowy.
Żelatynę dokładnie rozprowadzamy w gorącej wodzie, schładzamy do temperatury pokojowej.
Śmietanę ubijamy na pół sztywno, dodajemy cukier puder, miksujemy króciutko.
Żelatynę hartujemy jak poprzednio i łączymy z masą śmietanową, wsypujemy cukiereczki,...
Zoey
CMG Obserwuj

Zszywek: 87 · Obserwują ją: 80

Ostatnio dodane:

Jedna z moich ulubionych :) taka była moja pierwsza krótka fryzurka <3 ... Taka ciekawostkę znalazłam. Naturalny kolor to najpiękniejszy kolor włosów :)
LeeAnn12
Rzeszów Obserwuj

Zszywek: 32 · Obserwują ją: 168

Ostatnio dodane:

Ma ktoś może na pdf? :)
"Szeptem" Becca Fitzpatrick Penny dreadful, ogląda ktoś? :D Dziewczyny help!  Ćwiczę kardio i od tego strasznie mi się umięśniły uda. Starałam się je wyszczuplić, ale poszło w druga stronę. Jakieś porady? Help...!

Zdjęcie nie moje. Latin Dance Fitness Class 3
Nigdy nie robiłam tak dobrej zumby!
red_orangeade
Kwidzyn Obserwuj

Zszywek: 173 · Obserwują ją: 125

Ostatnio dodane:

genialny pomysł na organizację biurka :) ... *_* jak jaskółka w deszczu. Podstawka pod laptopa,niezły patent :)
Kamycha
Obserwuj

Zszywek: 4150 · Obserwują ją: 15214

Ostatnio dodane:

inspiracja z internetu, wykonanie własnoręczne <3 alternatywa dla koperty Najprostszy domowy puder matujący, który przy okazji działa antybakteryjnie:) 

Skrobia kukurydziana (może być też ziemniaczana) + cynamon (antybakteryjny).

 Najprostsze rozwiązania są najlepsze:) zdrowa przekąska To lubię 22
aga2395
Wrocław Obserwuj

Zszywek: 2859 · Obserwują ją: 2673

Ostatnio dodane:

... tak jest teraz ;) i jestem w sumie zadowolona. po 2 miesiacach cwiczen i diety opartej na zmianie nawykow zywienionych na lepsze ;)
cwiczenia z Mel B;) lekka zmiana :P
kvailai
sw-ce Obserwuj

Zszywek: 540 · Obserwują ją: 1062

Ostatnio dodane:

:)) Najlepsza stylizacja z 15 maja: insp 41 od: WildCheetah Najlepsza stylizacja z 23 maja: nr 1 motherfucker od: sabinka771 ...
Neko
Warsaw Obserwuj

Zszywek: 830 · Obserwują ją: 741

Ostatnio dodane:

... kartonik diy Flower.cake. black
happiness
... Obserwuj

Zszywek: 2534 · Obserwują ją: 21312

Ostatnio dodane:

pomysłowa choinka :) MAXI KING CIASTO 

SKLADNIKI: 
ok. 400 g herbatników, 
1 puszka gotowego masy krówkowej (lub mleka skondensowanego słodzonego gotowanego przez 2,5 - 3 godziny) 
SKLADNIKI MASY MLECZNEJ: 
1,5 kostki miękkiego masła, 
1 szklanka mleka, 
3/4 szklanki cukru, 
2 łyżeczki cukru waniliowego, 
400 - 500 g mleka w proszku 
SKLADNIKI POLEWY; 
2 czekolady gorzkie, 
1/2 szklanki kremówki, 
150 g orzechów laskowych (ew. ziemnych) 

WYKONANIE 
Orzeszki posiekać i podprażyć na suchej patelni (fot.1). 
Blachę wyłożyć papierem do pieczenia.
 Położyć pierwszą warstwę herbatników (fot.2). 
Szklankę mleka, cukier i cukier waniliowy zagotować i odstawić do ostygnięcia. 
Masło utrzeć na gładką i puszystą masę, a następnie dodać mleko i mleko w proszku (wedle uznania od 3 do 4 szklanek). 
Utrzeć. 
Masę na chwilę odstawić do lodówki, żeby trochę zgęstniała. 
Następnie połowę masy mlecznej wyłożyć na herbatniki i przykryć następną warstwą herbatników.
Przygotować masę krówkową. Dobrze jest ją wcześniej podgrzać wkładając puszkę do garnka z wodą i chwilę pogotować. Będzie się lepiej rozprowadzać (fot.3). 
Wyłożyć ją na herbatniki. 
Bezpośrednio na masę krówkową rozprowadzić resztę masy mlecznej, a na nią warstwę herbatników. 
Czekoladę roztopić w rondelku razem z mlekiem. 
Kiedy się rozpuści, dodać orzeszki i polać nią wierzch ciasta (fot.4). 
Całość schłodzić w lodówce przez minimum 3 godziny. lubie ten remix ;) Maryla Rodowicz- Niech Żyje Bal Alan Walker - Faded
Ciagle mi leci w glowie ta nuta uzależnia <3
biedroneczka1993
Kraków Obserwuj

Zszywek: 1098 · Obserwują ją: 853

Ostatnio dodane:

SERNIK CZEKOLADOWO-POMARAŃCZOWY 



Składniki na spód:
160 g ciastek pełnoziarnistych typu digestive
40 g masła, roztopionego
Ciastka i masło umieścić w malakserze i zmiksować do momentu otrzymania masy ciasteczkowej o konsystencji mokrego piasku. W przypadku braku malaksera - ciastka umieszczamy w mocnym woreczku (np. z zapięciem) i uderzamy mocno wałkiem lub tłuczkiem, do ich pokruszenia, na końcu łączymy z roztopionym masłem.
Formę o średnicy 23 cm wyłożyć papierem do pieczenia, sam spód. Masę ciasteczkową wysypać na spód formy, wyklepać z niej spód, wyrównując łyżką. Odstawić do lodówki.
Masa serowa:
300 ml śmietany kremówki 36%
200 g czekoladek Terry's 
500 g serka kremowego typu philadelphia, schłodzonego
Śmietanę kremówkę podgrzać w małym garnuszku, do wrzenia, zestawić z palnika. Wsypać czekoladki Terry's, odstawić na 2 minuty. Po tym czasie wymieszać, do roztopienia się czekolady (w razie konieczności przetrzeć przez sitko by sos czekoladowy był jednolity, bez grudek). Wystudzić, wstawić do lodówki do schłodzenia na minimum 12 godzin.
Schłodzoną masę czekoladową wyjąć z lodówki i ubić (końcówkami miksera do ubijania białek), do otrzymania gęstego kremu. Dodawać serek kremowy, w trzech turach, ubijając po każdym dodaniu. Ubijać do powstania jednolitej masy serowej, nie dłużej.
Masę serową przełożyć na schłodzony spód, wyrównać. Odłożyć do lodówki do całowitego stężenia, najlepiej na całą noc. 
Polewa czekoladowa:
80 g mlecznej czekolady, posiekanej
40 ml śmietany kremówki 36%
Śmietanę kremówkę podgrzać w małym garnuszku, do wrzenia, zestawić z palnika. Wsypać posiekaną czekoladę i odstawić na 2 minuty. Po tym czasie wymieszać, do roztopienia się czekolady (w razie konieczności przetrzeć przez sitko by sos czekoladowy był jednolity, bez grudek). Poczekać chwilę, do lekkiego zgęstnienia.
Dodatkowo:
150 ml śmietany kremówki 36%, schłodzonej
1 łyżeczka cukru pudru
czekoladki Terry's do ozdoby
Sernik uwolnić z tortownicy i polać polewą czekoladową, odstawić do lodówki do zgęstnienia. 
Śmietanę kremówkę ubić z cukrem pudrem. Udekorować sernik wyciskając bitą śmietanę z rękawa cukierniczego zakończonego tylką z wciętą gwiazdką np. Wilton 1M. Ozdobić czekoladkami.
Przechowywać w lodówce. BABECZKI CZEKOLADOWE Z SYROPEM KAWOWYM

Rewelacyjnie sprawdzają się przy podwieczorkowej kawie :)

Składniki na 12 sztuk:
50 g kakao
200 g miałkiego brązowego cukru np. muscovado
125 ml wrzącej wody
85 g deserowej czekolady, posiekanej
2 żółtka, z dużych jajek
30 g zmielonych migdałów
50 g mąki orkiszowej razowej
4 białka, z dużych jajek
Wszystkie składniki powinny być w tempraturze pokojowej.
Do naczynia przesiać kakao, dodać cukier i wrzątek. Wymieszać do połączenia. Dodać posiekaną czekoladę, odstawić na 2 minuty, wymieszać do powstania gładkiego sosu czekoladowego. W razie konieczności przetrzeć przez sitko. 
Do sosu czekoladowego dodać 2 żółtka, natychmiast wymieszać rózgą kuchenną. Dodać migdały, mąkę i wymieszać rózgą kuchenną tylko do połączenia się składników.
W osobnym naczyniu ubić białka. Dodać je do ciasta czekoladowego, w 3 turach, delikatnie wymieszać w celu rozluźnienia struktury ciasta. 
Formę na muffiny (standardową, na 12 sztuk) wysmarować masłem i oprószyć maką pszenną; nadmiar mąki strzepać. Ciasto rozdzielić równo pomiędzy gniazda w formie. 
Piec w temperaturze 160ºC przez 18 - 20 minut. Wyjąć z piekarnika, chwilę odczekać, następnie każdą babeczkę podważyć nożem, wyjąć z formy, przestudzić.
Przed podaniem polać syropem kawowym.
Syrop kawowy:
140 g miałkiego brązowego cukru np. muscovado
160 ml wody
1 łyżka kawy instant w proszku
Cukier i wodę umieścić w małym ganuszku. Zagotować i gotować bez przykrycia przez około 15 - 20 minut do zgęstnienia syropu (pamiętając, że syrop gęstnieje również podczas studzenia). Pod sam koniec dodać kawę i wymieszać. Przestudzić. TARTA CZEKOLADOWA Z MUSEM MLECZNEJ CZEKOLADY I MALINAMI 

Tarta jest idealna na okres letni, mało wytrawna - to raczej słodka wersja dla łasuchów 
Składniki na spód:
300 g ciastek czekoladowych z nadzieniem czekoladowym (tzw. markizy czekoladowe)
50 g mlecznej czekolady, połamanej i roztopionej
50 g masła, roztopionego
350 g malin
Wszystkie składniki (oprócz malin) włożyć do malaksera i zmiksować do powstania masy ciasteczkowej.
Przygotować formę do tarty z wyjmowanym dnem o średnicy dolnej 22 cm, górnej 26 cm i wysokości 5 cm (forma jest wysoka, można więc wykorzystać tortownicę o średnicy 24 cm i wyłożyć jej boki ciasteczkami do 3,5 cm wysokości). Wysypać do niej ciasteczkową masę, wcisnąć w dno i boki formy, lekko uklepać i wyrównać. Na dnie ułożyć maliny, dość blisko od siebie - ale nie ściśle, grzbietami do góry. Schłodzić, do momentu przygotowania nadzienia.
Składniki na mus z mlecznej czekolady:
500 ml śmietany kremówki 36%, schłodzonej
200 g mlecznej czekolady, posiekanej
50 g gorzkiej czekolady, posiekanej
2 łyżki likieru Amaretto
1 łyżeczka żelatyny w proszku lub 1 listek żelatyny
Żelatynę w proszku zalać małą ilością wody (tylko do jej przykrycia), odstawić na 10 minut do napęcznienia. 
180 ml śmietany kremówki podgrzać w małym garnuszku, prawie do wrzenia, zdjąć z palnika. Dodać napęczniałą żelatynę, wymieszać do jej rozpuszczenia. Dodać likier amaretto, obie czekolady, odstawić na 2 minuty, bez mieszania. Po tym czasie wymieszać, do roztopienia się czekolady. Odstawić do przestudzenia, sos czekoladowy powinien być wystudzony do temperatury pokojowej lecz powinien pozostać płynny.
W misie miksera ubić resztę śmietany kremówki, na sztywno. 
Stopniowo, w 3 turach dodawać do ubitej kremówki sos czekoladowy, delikatnie mieszając rózgą kuchenną, tylko do połączenia.
Tak przygotowany mus czekoladowy przelać na spód tarty i na maliny. Schodzić przez noc w lodówce.
Kolejnego dnia tartę wyjąć z formy, podawać z dodatkowymi malinami na wierzchu.
Przechowywać w lodówce. SERNIK Z MUSEM CYTRYNOWYM I BEZĄ

Składniki na spód:
140 g herbatników typu 'petitki'
50 g masła, roztopionego
Ciastka i masło wrzucić do malaksera i zmiksować do otrzymania masy ciasteczkowej o konsystencji mokrego piasku.
Tortownicę o średnicy 23 cm wyłożyć papierem do pieczenia, samo dno. Na papier wysypać ciasteczka. Wyrównać, dokładnie wklepać w dno formy. Podpiec w temperaturze 175ºC przez około 12 minut lub do zarumienienia. Wyjąć, lekko przestudzić przez czas przygotowania masy serowej.
Składniki na masę serową:
500 g twarogu tłustego lub półtłustego, zmielonego przynajmniej dwukrotnie
250 ml śmietany kremówki 36%
3 duże jajka
3/4 szklanki drobnego cukru do wypieków
skórka otarta z 1 cytryny (umytej i wyparzonej)
3 łyżki mąki pszennej
Wszystkie składniki powinny być w temperaturze pokojowej.
W misie miksera umieścić wszystkie składniki. Zmiksować do połączenia lub wymieszać rózgą kuchenną; nie miksować zbyt długo, by niepotrzebnie nie napowietrzać masy serowej - napowietrzony sernik mocno urośnie, a potem opadnie. Nie chcemy tego; sernik po upieczeniu powinien być równy jak stół.
Masę serową przelać na ciasteczkowy spód i piec w kąpieli wodnej* w temperaturze 160ºC przez około 45 - 50 minut. Cała powierzchnia sernika powinna być wypieczona i ścięta przy dotyku patyczkiem. W razie konieczności lekko wydłużyć czas pieczenia. Wyjąć z piekarnika, wystudzić w temperaturze pokojowej.
Mus cytrynowy:
400 ml śmietany kremówki 36%, schłodzonej
125 ml świeżo wyciśniętego soku z cytryny
2,5 łyżeczki żelatyny w proszku lub 2,5 listka żelatyny
7 - 8 łyżek cukru pudru (lub do smaku)
odrobina (na czubku ostrza noża) żółtego barwnika spożywczego (użyłam Wiltona 'lemon'); niekoniecznie
Żelatynę w proszku zalać małą ilością wody, tylko do jej przykrycia, odstawić na 10 minut do napęcznienia. Postawić na palniku i podgrzewać, mieszając, do całkowitego rozpuszczenia się żelatyny lub podgrzać w mikrofali. Nie doprowadzać do wrzenia (żelatyna straci swoje właściwości żelujące). Zdjąć z palnika, lekko przestudzić. Wymieszać z sokiem cytrynowym.
W misie miksera umieścić śmietanę kremówkę i cukier puder. W miarę ubijania dodawać barwnik obserwując kolor śmietany. Ubić do sztywności. Sok cytrynowy z żelatyną wymieszać z 3 łyżkami bitej śmietany. Następnie taki wymieszany sok dodać do reszty ubitej śmietany, delikatnie mieszając rózgą kuchenną, do wymieszania się składników. Skosztować - jeśli mus jest zbyt kwaśny dodać cukru pudru i delikatnie wymiesza...
inrudzienkasmind
Poznań Obserwuj

Zszywek: 848 · Obserwują ją: 3547

Ostatnio dodane:

legginsy Zumba Active Carrot legginsy Active Carrot legginsy Comics firmy Active Carrot kolorowe legginsy Comics firmy Active Carrot
Sweet_Girl
Krzyż :D Obserwuj

Zszywek: 1082 · Obserwują ją: 658

Ostatnio dodane:

;)) Słodko :) ... ...
aga541
Swarzędz Obserwuj

Zszywek: 226 · Obserwują ją: 418

Ostatnio dodane:

... ... ... ...
olquuxd
Wałcz Obserwuj

Zszywek: 1123 · Obserwują ją: 9243

Ostatnio dodane:

Nowa przypinka na wieczór panieński już dostępna w GodsToys :). drink bar obrączki z yes Cudna ...
whenwestandtogether
Wróżkolandia Obserwuj

Zszywek: 671 · Obserwują ją: 805

Ostatnio dodane:

zero słodyczy  skalpel + szok trening 


W 80 DNI WALKI: -20 cm z brzucha, -7cm z jednego uda,       -7 cm z drugiego uda ,
-2cm z jednej łydki,
-2cm z drugiej łydki  łącznie -8 kg z wagi. KLASYCZNE PANCAKES.

Składniki: 

2 szklanki mąki pszennej 
2 jajka 
1,5 szkl... Domowy Twister jak z KFC
Składniki (na 4 tortille):

1/2 dużej piersi z kurcz... v d
ikropka93
stolica Obserwuj

Zszywek: 115 · Obserwują ją: 12

Ostatnio dodane:

.... cudny top *_* ktoś wie gdzie mogę taki znaleźć ??? mmmmmm *.* jak zaskoczyć na walentynki? dowiecie sie po kliknięciu w zdjęcie:)
iwona1307
Norwegia Obserwuj

Zszywek: 1646 · Obserwują ją: 7068

Ostatnio dodane:

oczy> KANZASHI
Jak zrobić motylka ......... makijaż oczu
lemoniading
Łódź Obserwuj

Zszywek: 483 · Obserwują ją: 416

Ostatnio dodane:

poduszki .... ciacho podusie śpiące kotki
bysylwia
Rzeszów Obserwuj

Zszywek: 2 · Obserwują ją: 4

Ostatnio dodane:

stół świąteczny
supreeme
Płock Obserwuj

Zszywek: 962 · Obserwują ją: 645

Ostatnio dodane:

przekąski - pomidorki <33 *_* chcę ...
deathcometomorrow
Kraczewice Obserwuj

Zszywek: 195 · Obserwują ją: 79

Ostatnio dodane:

jeszcze trochę do końca brakuje. ;) pin-up girl róża peruka kwiatowa
peyfi
szczecin Obserwuj

Zszywek: 61 · Obserwują ją: 769

Ostatnio dodane:

która najładniejsza? pazurki na halloween Coraz więcej pomarańczy w sklepach, a z ich skórek możesz zrobić użytek. Galaretkowe pomarańcze to ciekawe rozwiązanie i pomysł na imprezy dziecięce.
Przetnij pomarańcze na pół i wyjedz środek z owoców. Przygotuj galaretę (lub kilka różnych smaków/kolorów) i wypełnij nią połówki. Poczekaj aż galareta stężeje i pokrój pomarańcze w półksiężyce. Tattoo
kisielka
Obserwuj

Zszywek: 530 · Obserwują ją: 845

Ostatnio dodane:

.... Черная юбка с широкой каймой и кофточка "Соблазн" Oryginalne opakowanie na prezent :) test
Dinkowa928
stolica rapu Obserwuj

Zszywek: 15 · Obserwują ją: 27

Ostatnio dodane:

jak się podobają? HAHA xD Ćwiczenia na redukcję CELULITU Tak oto mam rozpisane wyzwania ;) polecam, a nie pogubisz się ;]

zrobtosamkiedychcesz.blogspot.com/  zapraszam na mojego bloga ;)
MarysioweLove
Poznań Obserwuj

Zszywek: 2 · Obserwują ją: 0

Ostatnio dodane:

Osobiście ten w środku a wam? :D ...
kawoowa
Łowicz Obserwuj

Zszywek: 599 · Obserwują ją: 2526

Ostatnio dodane:

awokado zapiekane z jajkiem [klik] Jajka w pomidorach (szakszuka)267 kcal [klik] kanapki piękny zestaw
nika8818
Lublin Obserwuj

Zszywek: 1470 · Obserwują ją: 453

Ostatnio dodane:

Serduszko z napisem sposób na zapychające się rynny
żaden liść się nie prześliżnie pomóżmy ptakom przetrwać zimę :D ❤️❤️❤️
elvira3
Szczecin Obserwuj

Zszywek: 10 · Obserwują ją: 4

Ostatnio dodane:

wośp biżuteria "twojeph" :)))) ;))
JUDKKA
Obserwuj

Zszywek: 81 · Obserwują ją: 403

Ostatnio dodane:

ciałko ^^^ Piękna *-*
illya
wwa Obserwuj

Zszywek: 1601 · Obserwują ją: 2332

Ostatnio dodane:

Tatar z łososia przekąska z ciasta francuskiego Czarny biszkopt ciasta na weekend
anuu1272
Sandomierz Obserwuj

Zszywek: 265 · Obserwują ją: 231

Ostatnio dodane:

Super !! Blender Zelmer :) Koszula <3 Trampki
MarzenaWilde
... Obserwuj

Zszywek: 412 · Obserwują ją: 264

Ostatnio dodane:

<33 Miętowy zegarek <3 Bluzka z baskinką i tropikalne leginsy... <3 styl
adusiaa28
3City Obserwuj

Zszywek: 178 · Obserwują ją: 39

Ostatnio dodane:

... ... ... ...
nooneimportant
Katowice Obserwuj

Zszywek: 200 · Obserwują ją: 13

Ostatnio dodane:

bombelek Kruche ciasteczka z kawałkami czekolady (ok. 45 szt.)
* 250g masła lub margar... Bardzo przyjemna stylizacja na wiosnę i lato. ...
dreamy
Dreamy Obserwuj

Zszywek: 2211 · Obserwują ją: 574

Ostatnio dodane:

... ... ... ...
ursza
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 736 · Obserwują ją: 253

Ostatnio dodane:

Domowe ptasie mleczko. Pyszne i bez pieczenia - mniam
Przepis na niezlymlynek.blogspot.com Jogurtowa przekąska zamiast lodów - klikając na zdjęcie dowiesz się jak ją zrobić. Kotleciki z kalafiora, otrębów i płatków owsianych - bardzo fit

niezlymlynek.blogspot.som Wiejskie Quiche
luka21
Kwidzyn Obserwuj

Zszywek: 548 · Obserwują ją: 2066

Ostatnio dodane:

Bardzo ładny makijaz :) ... xxx Nowy błyszczyk w biedronce . Nowa linia kosmetyków do ust. FALLING STAR
Paula997
Kołobrzeg Obserwuj

Zszywek: 162 · Obserwują ją: 742

Ostatnio dodane:

Buziaczek od Malika :* Nie rozumiem, jak mozna ją wyzywac od brzydkich i grubych! Jest idealna! Nie dość, że ma świetny głos, to jeszcze wygląd modelki ;') Kocham ten teledysk <3
asia1998
Nidzica Obserwuj

Zszywek: 30 · Obserwują ją: 22

Ostatnio dodane:

RED. hmmmm zaa uchem.. najlepszy ;D ale ja bd mieć gwiazdkę ^-^ ładnie ^-^
rudax3a
Bydgoszcz Obserwuj

Zszywek: 209 · Obserwują ją: 188

Ostatnio dodane:

.... mega! ;)) śliczniutka :*
saga1331
Polska Obserwuj

Zszywek: 1 · Obserwują ją: 0

Ostatnio dodane:

♥♥♥
19Marta93
Obserwuj

Zszywek: 72 · Obserwują ją: 15

Ostatnio dodane:

:) ; jeden z najlepszych polskich artystów :) świetny komin! ciekawe  :)