aniaa2593

aniaa2593
Moje tablice obserwuje 8 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 
Brak jeszcze zszywek.
Magnato2
Obserwuj

Zszywek: 1065 · Obserwują ją: 2558

Ostatnio dodane:

Rzeszów :)
Zapraszam na rzeski Zapraszam na mój instagram
@kinga.snk 1:1 C 0,03 (9-12mm)
Secret Lashes :)
Ktoś w Warszawy chętny? Moja praca :)
ktoś z Warszawy chętny ?
Rose92
Los Angeles Obserwuj

Zszywek: 1452 · Obserwują ją: 1356

Ostatnio dodane:

#dom idealny #elegancja ... ... ściąga z kolorów
jegomyszka
Kraków Obserwuj

Zszywek: 591 · Obserwują ją: 109

Ostatnio dodane:

"Pies najlepszy przyjaciel człowieka" wooooow! <3 ... ...
Pa_Ula
Silesia Obserwuj

Zszywek: 1270 · Obserwują ją: 3250

Ostatnio dodane:

... ... ... ...
olusia81877
Poland Obserwuj

Zszywek: 4547 · Obserwują ją: 5872

Ostatnio dodane:

... ... ... ...
michasiak
Poznań Obserwuj

Zszywek: 2845 · Obserwują ją: 5571

Ostatnio dodane:

love ... na jesień galaretka w arbuzie <3
jaaa123_92
Obserwuj

Zszywek: 2427 · Obserwują ją: 2892

Ostatnio dodane:

... mel b - ćwiczenia na plecy i klatkę piersiową Toned Legs Workout TRENING NA WEWNĘTRZNĄ STRONĘ UD
Fobmroweczka
Śląsk Obserwuj

Zszywek: 8621 · Obserwują ją: 12908

Ostatnio dodane:

... ... ... ...
Patch
Lublin Obserwuj

Zszywek: 1714 · Obserwują ją: 4278

Ostatnio dodane:

tak jak w pytaniu Mango cake ... Mazurek snickersowy

Składniki:
 - 2 szklanki mąki
 - 1/2 łyżeczki proszku do...
Misia2410
...... Obserwuj

Zszywek: 2788 · Obserwują ją: 4010

Ostatnio dodane:

... ... Słodko... Kłapouszek ;) rysowany kredkami. instagram: sandi0093
karolinia26
wroclaw Obserwuj

Zszywek: 857 · Obserwują ją: 2596

Ostatnio dodane:

Czy was wiosna też inspiruje do porządków w każdym zakamarku waszego domu ? ... ... ....
iza240
Obserwuj

Zszywek: 319 · Obserwują ją: 1425

Ostatnio dodane:

... łoo świetne ! ;) ... chciałabym <3
anlika
Lutomierzyn Obserwuj

Zszywek: 576 · Obserwują ją: 1701

Ostatnio dodane:

NICE miło mmm świetna roleta :) Dla zainteresowanych podobną znlazłam na littleroom :)
89gaga
Poznań Obserwuj

Zszywek: 615 · Obserwują ją: 2921

Ostatnio dodane:

Tattoo - Kwiat Tatuaż - Słonik Cieniowane paznokcie ze wzorkiem Paznokcie - puzzle :-)
paulina_pauli
... Obserwuj

Zszywek: 2935 · Obserwują ją: 1898

Ostatnio dodane:

... ... ... ...
cannabiss
nibylandia Obserwuj

Zszywek: 433 · Obserwują ją: 254

Ostatnio dodane:

cannabis. cannabis. cannabis. cannabis.
emileczka02
Obserwuj

Zszywek: 653 · Obserwują ją: 867

Ostatnio dodane:

Krewetki po toskańsku wedding cake *.* sukienka
Ania9191
Obserwuj

Zszywek: 129 · Obserwują ją: 152

Ostatnio dodane:

NATNIJ ZIEMNIAKI , OBSYP PARMEZANEM LUB INNYM SEREM - ZAPIECZ I GOTOWE! Gratin to tradycyjna francuska zapiekanka z ziemniaków. (6porcji)

•1 kg ziemniaków
•4 ząbki czosnku
•4 łyżki startego parmezanu
•4 średnie cebule
•3 łyżki oleju rzepakowego
•garść listków tymianku
•250 ml mleka
•250 ml śmietany 30%
•odrobina masła
•sól morska, świeżo zmielony czarny pieprz


Ziemniaki myjemy, obieramy i kroimy w cienkie plastry / im cieńsze, tym zapiekanka szybciej się upiecze/.

Cebule obieramy, kroimy na pół, a następnie w cienkie piórka.




Na rozgrzanym oleju podsmażamy cebulę z przeciśniętym przez praskę czosnkiem. Pilnujemy, aby czosnek się nie przypalił. Dodajemy listki tymianku. Doprawiamy solą i pieprzem.




Naczynie do zapiekania dobrze natłuszczamy masłem, a następnie układamy kolejno;

warstwa ziemniaków, którą obficie posypujemy solą i pieprzem oraz warstwa cebuli i czosnku.

Kolejne warstwy układamy do momentu, aż zużyjemy wszystkie produkty, przy czym na wierzchu powinny znaleźć się ziemniaki.



Tak przygotowaną zapiekankę polewamy mlekiem wymieszanym ze śmietaną / zalewa powinna sięgać wierzchu/ i posypujemy parmezanem.

Przykrywamy folią i pieczemy w ok 1 godzinę w piekarniku nagrzanym do 190༠C.

Na ostatnie 15 min. pieczenia zdejmujemy folię, żeby zapiekanka ładnie się przyrumieniła. Pieczone ziemniaki z kremowym twarożkiem

•6-7 średniej wielkości ziemniaków, obranych i startych na tarte o grubych oczkach
•1/2 cebuli
•1 jajko
•100 g sera typu cheddar, startego
•100 g sera ricotta (ewentualnie twaróg półtłusty)
•1 łyżka gęstej śmietany
•szczypta soli
•szczypta pieprzu
•natka pietruszki


1.Piekarnik nagrzać do 180 st C.
2.Ziemniaki obrać i zetrzeć na tarce o grubych oczkach. Wymieszać razem z posiekaną cebulką i startym żółtym. Posolić i dodać pieprzu do smaku. Dodać rozmącone jajko i wymieszać wszystko razem.
3.Tak przygotowaną masę przełożyć do natłuszczonej wcześniej formy na muffiny, rozdzielając równomiernie pomiędzy 12 gniazd.
4.Włożyć do piekarnika na 25 min zapiekać aż ziemniaki zaczną się rumienić, wierzchnia warstwa powinna być chrupiąca.
5.W między czasie biały ser zmiksować z łyżką gęstej śmietany, solą i pieprzem – na gładką masę o kremowej konsystencji.
6.Gdy ziemniaczane gniazda są już upieczone, odstawić do wystygnięcia na ok 10 minut. Następnie delikatnie wyciągać je z formy.
7.Kremowym serkiem udekorować każde gniazdo, ok 1 łyżeczki na każde 
8.Udekorować posiekaną pietruszką.
9.Podawać jako przekąskę lub dodatek do głównego dania. ZAPIEKANKA MAKARONOWA Z SZYNKA I PIECZARKAMI.

Składniki na 4 porcje:

 300 g makaronu penne
 2-3 łyżki oleju rzepakowego
 1 duża cebula
 4 ząbki czosnku
 500 g pieczarek
 sól, pieprz do smaku
 chilli, słodka papryka, bazylia, oregano
 ok. 400 g krojonych pomidorów z kartonu 
 2 łyżki przecieru pomidorowego
 200 g szynki 
 ok. 200 g żółtego sera (100 g do sosu, reszta do posypania z wierzchu)



 Makaron ugotować, przepłukać zimną wodą i odcedzić.
Przygotować składniki: cebulę obrać i pokroić w kostkę, czosnek drobno posiekać, pieczarki obrać i pokroić w plasterki, szynkę pokroić w drobną kostkę, ser zetrzeć na grubych oczkach.
 Na dużej patelni rozgrzać olej, po czym wrzucić na niego cebulę. Kiedy się zeszkli, dodać czosnek, pieczarki oraz zioła i przyprawy. Całość dusić pod przykryciem ok. 15 minut. Po upływie tego czasu dodać krojone pomidory, przecier pomidorowy oraz szynkę. Wymieszać i trzymać wszystko na patelni jeszcze z 5 minut. Spróbować sosu, ewentualnie doprawić. 
Gotowy sos przelać do dużego garnka. Dodatkowo wrzucić do niego makaron oraz 100 g startego sera. Całość dokładnie wymieszać, chwilę podgrzać. 
Makaron z sosem przełożyć do jednego dużego naczynia do zapiekania bądź kilku mniejszych (każde z widocznych na zdjęciach naczyń to 1/4 całości dania). Część makaronu z sosem można zostawić do przestygnięcia i odstawić do lodówki aby zapiec później.
Rydzusiowa
Dziś Polska, a... Obserwuj

Zszywek: 624 · Obserwują ją: 3245

Ostatnio dodane:

JAK ZROBIC STAND NA BIŻUTEIE mini album na zdjęcia diy, 3d, apple, ornament, paper książeczka
benzedrine
Chodzież/Maasdijk Obserwuj

Zszywek: 772 · Obserwują ją: 422

Ostatnio dodane:

cudna ... Świetna stylizacja! Sportowo, ale elegancko :) Lubimy ;) cudnaa od stop do glow
kasiakozak00
Parczew Obserwuj

Zszywek: 2461 · Obserwują ją: 6016

Ostatnio dodane:

... trudny wybor.... lovee love
KeespiPL
************ Obserwuj

Zszywek: 50 · Obserwują ją: 61

Ostatnio dodane:

*.* < 3 ładne i proste prześliczne <3
mimir9611
Obserwuj

Zszywek: 1897 · Obserwują ją: 3157

Ostatnio dodane:

ALOES DOBRY NA NIEDOSKONAŁOŚCI 
4 łyżeczki żelu z aloesu +100ml wody destylowanej to wszytsko przelewamy do malej buteleczki i nasz tonik zostawiamy na 2 dni w lodówce. wieczorem przecieramy skórę wacikiem nasaczonym naszym tonikiem.Nie trzymamy go dłużej niz dwa tygodnie w lodówce tylko po prostu robimy nowy :D Ciasto szybkie ze Hej !:) Składniki: 1 szklanka cukru półtorej szklanki maki 1 łyżeczka proszku do pieczenia 2 łyżeczki cukru waniliowego pół margaryny 4 jaja truskawki Roztop margarynę, utrzyj jaja z cukrem na puszysta masę, dodaj do masy mąkę , cukier waniliowy i proszek do pieczenia i dalej miksuj. Następnie wlej margarynę i wymieszaj delikatnie mikserem do połaczenia składników. Wyłóż tortownicę lub formę do tarty, papierem do pieczenia. Wylej masę i poukładaj truskawki, lub inne owoce. Piecz w tep. 195- 200 stopni około pół godziny. Wystygnięty posyp cukrem pudrem, smacznego ! Mrożona kawa z lodami Przepis na jedną procję Składniki: pół szklanki gorącej wody ( tak aby kawa nam się rozpuściła) 2 łyżki kawy rozpuszczalnej 1 szklanka mleka 3,2% 2 duże gałki lodów śmietanokowych 2 kopiaste łyżki cukru Kluczowe będzie przygotowanie słoika tak aby wszystkie składniki dobrze się ze sobą wymieszały. Do gorącej wody wsypujemy kawę i cukier, mieszamy i odstawiamy słoik do wychłodzenia. Do słoika z rozpuszoną kawą i cukrem dodajemy mleko oraz lody. Słoik szczelnie zakręcamy a następnie potrząsamy aby uzyskać jednolitą konsystencję. Gdy płyn się spieni, rozlewamy do szklanek, na wierzch kładziemy gałkę lodów oraz bitą smietanę. Podajemy ze słomką. :)))
xxmilczins
Płock Obserwuj

Zszywek: 269 · Obserwują ją: 600

Ostatnio dodane:

KOLOROWE ŚWIECZKI NA ROMANTYCZNY WIECZÓR - ZRÓB TO SAM/A - DO ZABARWIENIA ZWYKŁEGO WOSKU UŻYJ KREDEK ŚWIECOWYCH :) ... .,.,., <3
Honoratka26
radomsko Obserwuj

Zszywek: 1373 · Obserwują ją: 481

Ostatnio dodane:

:)) ... ... ...
Ewuskaa404
Tu ;D Obserwuj

Zszywek: 1612 · Obserwują ją: 3342

Ostatnio dodane:

... ... ... ...
werka220998
Kraków Obserwuj

Zszywek: 15461 · Obserwują ją: 7724

Ostatnio dodane:

... Superek :) *.* ***
AnnaWodarczyk
miasto doznań Obserwuj

Zszywek: 1237 · Obserwują ją: 2294

Ostatnio dodane:

stolik :3 <33 ... Paznokcie, SEMILAC, hybryda
izabela171
Obserwuj

Zszywek: 2732 · Obserwują ją: 2468

Ostatnio dodane:

:PP Szał sylwestrowej nocy:) śliczna :))
madziula1993
s Obserwuj

Zszywek: 246 · Obserwują ją: 687

Ostatnio dodane:

Zapraszam na DC . Portal na którym za wstawione zdj. zbieramy  punkty które potem można zamienić na nagrody ( link w komentarzu ) :D ... Kolekcja 2016 ...
MySzzka09
Kraków Obserwuj

Zszywek: 77 · Obserwują ją: 221

Ostatnio dodane:

CISTO BANANOWE
SKŁADNIKI:
6 średniej wielkości bananów 
śmietanka tortowa 36%, Śnieżka do zagęszczenia 
Toffi krówka 1 puszka 
czekolada gorzka (tylko do posypki) 
Herbatniki maślane zwykłe 
margaryna do pieczenia 150 gram 
JAK PRZYGOTOWAĆ BANOFFEE PIE:
Ciasto jest warstwowe: 3 warstwy bananów, 2 warstwy toffee, 2 warstwy śmietanki. 

1. Herbatniki ugnieść na miazgę, margarynę rozpuścić, połączyć herbatniki z margaryną, przełożyć do wyłożonej folią tortownicy. Ułożyć równo łyżką spód ciasta. 
2. Banany pokroić w plasterki. Najlepiej 2 banany na jedną warstwę. Położyć pierwszą warstwę bananów. 
3. Puszkę Toffee otworzyć. Wyłożyć na banany warstwę toffi (1/2 puszki). 
4. Śmietankę ubić z śnieżką na twardą masę. Podzielić na dwie części. Wyłożyć na toffee jedną część śmietanki. 
5. Powtórzyć proces: banany, toffee, śmietanka. 
6. Na wierzch wyłożyć dekoracyjnie ostatnią część bananów i posypać startą czekoladą. 
7. Włożyć do lodówki na minimum 2 godziny.

INFORMACJE DODATKOWE
Nie krój wszystkich bananów od razu, aby nie ściemniały.Spód ciasta można przygotować również na bardziej skomplikowany sposób. Wystarczy dodać do ciastek pokruszone migdały i orzechy laskowe. Wszystko wyłożyć do tortownicy i zapiec przez 10 - 15 minut w piekarniku rozgrzanym do 180 stopni. Bez pieczenia też dobre :) 

Przewidywana cena: do 17 zł 
Czas wykonania: 20 minut 
Czas oczekiwania: 2 godziny ... Ludzie, którzy... Nie żałuj ~!~
aleksandrabres
Leszno Obserwuj

Zszywek: 195 · Obserwują ją: 22

Ostatnio dodane:

ach...wyspa, morze, słońce, łódzi... ... czeka na Ciebie=) ...
baszta
Kraków Obserwuj

Zszywek: 5641 · Obserwują ją: 4642

Ostatnio dodane:

bałwanki ... Rajstopy , cement + piasek + woda. Mikołaj :) A kto powiedział, że...
yusuke
Obserwuj

Zszywek: 3431 · Obserwują ją: 5443

Ostatnio dodane:

... ... ... ...
Chris
Lublin Obserwuj

Zszywek: 1110 · Obserwują ją: 542

Ostatnio dodane:

.... drewniane palety handmade diy ... cudeńko
SklepE_RIBBON_PL
Sklep internetowy Obserwuj

Zszywek: 285 · Obserwują ją: 665

Ostatnio dodane:

Zapraszamy na wielką wyprzedaż :)!! Ruszyła WIELKA WYPRZEDAŻ na E-RIBBON.PL! Darmowa dostawa! Neon pink! Ruszyła WIELKA WYPRZEDAŻ na    E-RIBBON.PL! Darmowa dostawa!
DMode
Wroc/N.Y.C/Prague... Obserwuj

Zszywek: 11547 · Obserwują ją: 18619

Ostatnio dodane:

.,. .,. .,., //.,
beyourselfx89
... Obserwuj

Zszywek: 100 · Obserwują ją: 64

Ostatnio dodane:

*-* jaka sliczna mmm :))
HighFive_5
Zadupie Obserwuj

Zszywek: 409 · Obserwują ją: 405

Ostatnio dodane:

Best couples ever! :D Polecam cały serial "New Girl" - genialne tłumaczenie polskie "Jess i chłopaki" :D Proszęproszęproszęproszę *.* Sowaaa :D
ekh
Obserwuj

Zszywek: 251 · Obserwują ją: 102

Ostatnio dodane:

BANOFEE PIE CZEKOLADOWE - bez pieczenia

* 250 g ciastek digestive
* 70 g masła, miękkiego
* 1 puszka kajmaku z puszki około 400 g
* 180 g czekolady, gorzkiej pół na pół z mleczną, rozpuszczonej *
* 250 ml śmietany kremówki, schłodzonej
* 1,5 łyżki cukru pudru
* 4 średniej wielkości banany
* kakao do oprószenia (u mnie wiórki z gorzkiej czekolady)



Ciasteczka wraz z masłem zmiksować w malakserze lub odpowiedniej przystawce blendera na mokry piasek (alternatywnie można ciastka włożyć do mocnego woreczka i pokruszyć uderzając wałkiem, następnie wymieszać z rozpuszczonym masłem- wersja dla osób mocno nerwowych na odstresowanie).
Masą ciasteczkową wyłożyć dno i boki formy na tartę o średnicy 20 cm (w moim wypadku była to tortownica, boki wykładamy do wysokości 3,5 cm, formy na tartę się jeszcze nie dorobiłam ;) ).
Schłodzić w lodówce.
Masę kajmakową wymieszać z roztopioną czekoladą. Masę wyłożyć na schłodzony spód, schłodzić przez 4 godziny.**
Śmietanę kremówkę ubić, pod koniec dodając cukier puder. Banany pokroić w plasterki. Do ubitej śmietany wmieszać połowę bananów.
Bitą śmietanę z bananami wyłożyć na schłodzony wierzch tarty. Udekorować pozostałymi bananami, oprószyć wiórkami czekolady lub kakao. składniki ( na ok. 25 sztuk wielkości małej mandarynki): 

- duże opakowanie( 400 ml) serka homogenizowanego ( naturalnego lub waniliowego) lub 300 g zmielonego, białego sera
- dwie szklanki mąki
- 4 jajka
- 2 łyżeczki proszku do pieczenia
- 2 łyżki cukru pudru jeśli serek był słodki, homogenizowany, 3 łyżki - jeśli używamy białego sera lub serek był naturalny
 - szczypta soli 
- kieliszek wódki, spirytusu lub octu (by pączki wchłaniały mniej tłuszczu)
- cukier puder do posypania lub drobny cukier wymieszany z cynamonem 

-  ok. 1 l oleju do smażenia
Ser wymieszać z jajkami i cukrem. Dodać mąkę przesianą z proszkiem do pieczenia i solą. Wymieszać na jednolitą masę razem z alkoholem. W dużym, niezbyt wysokim garnku lub frytkownicy rozgrzać olej (cały!) do temperatury ok. 170 st i starać się ją utrzymać do końca smażenia.
Przy pomocy małej łyżki do lodów lub innej porcjującej łyżeczki (np. od mleka w proszku, syropu itp.) nabierać porcje i wrzucać do garnka. Łyżeczkę z ciastem wycierać o brzeg miski, pączki i tak wyjdą okrągłe. Można ją zanurzać co jakiś czas w zimnym oleju, by ciasto łatwo się od niej odklejało. Smażyć do dość mocnego zrumienienia po obu stronach. Pączki łatwo się obracają, lekko popchnięte widelcem. Wykładać na talerz przykryty ręcznikiem papierowym, oprószyć cukrem. Składniki:

2 podwójne filety z kurczaka średnie
boczek wędzony kilka plasterków pokrojonych w kostkę 2 na patyczek
ogórki konserwowe 3 sztuki miałam mniejsze pokroiłam w grubsze plasterki
cebulka perłowa marynowana
papryka czerwona marynowana 2 kawałki pokrojone w kostkę
szynka gotowana u mnie swojska pokrojona w kostkę po 2-3  kawałki na patyczek
ananas 2 plastry pokrojone na grubsze kawałki
sól,
pieprz
curry
jajko
mąka
bułka tarta
Opis wykonania :


Fileta myjemy rozkrawamy i rozbijamy, solimy z każdej strony, oprószamy curry i pieprzem.
Warzywa, boczek i szynkę nadziewamy na przemian na patyczek do szaszłyków, pozostawiamy z każdego końca po 2 cm. Tak przygotowane szaszłyczki owijamy filetem, panierujemy w mące, jajku i bułce. Smażymy na złoty kolor.  Przed podaniem wyciągamy patyczek i przekrawamy kotlet wzdłuż. Podajemy z ulubiona surówką i dodatkami u mnie frytki :). super pomysł:)