koza76bmw

koza76bmw
Moje tablice obserwuje 28 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 
Brak jeszcze zszywek.
DecoManiaPL
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 2095 · Obserwują ją: 1952

Ostatnio dodane:

Krzesło - D2 - Space Krzesło - D2 - Balance białe TH Krzesło - D2 - P016W patchwork Krzesło - D2 - Paris żółte inspirowane Tolix
Duerre
Świerczyniec Obserwuj

Zszywek: 11 · Obserwują ją: 559

Ostatnio dodane:

#workinprogress
Tym razem rysuję zwierzątko, a dokładniej śnieżną panterę ;)
Rysunki/portrety na zamówienie:
karolinaburakowskaa@gmail.com Wreszcie skończone- moja ukochana aktorka Emma Watson ❤ tym razem ten portret leci do Anglii ;) 
Rysunki/portrety na zamówienie:
karolinaburakowskaa@gmail.com Kolejne zamówienie skończone- Gamora ze Strażników Galaktyki
Rysunki/portrety na zamówienie: karolinaburakowskaa@gmail.com Kolejny portret Wonder Woman- tym razem w wersji komiksowej ;) Rysunki/portrety na zamówienie: karolinaburakowskaa@gmail.com
miya90
--------- Obserwuj

Zszywek: 522 · Obserwują ją: 2188

Ostatnio dodane:

<>< Polędwiczki wieprzowe w sosie whiskey - Buszująca w kuchni

 polędwiczki wieprzowe, ok. 300 g
 sól morska, świeżo mielony kolorowy pieprz
 oliwa do smażenia
 szalotka, 1 duża
 czosnek, 2 ząbki
świeże chili, 1 małe
 suszony tymianek, 1 łyżeczka
 whiskey, 75 ml
śmietana kremówka 30%, 100 ml
 natka pietruszki, 1 mały pęczek

 Sposób przygotowania

 Polędwiczkę umyć, osuszyć i obrać z białych błonek. Pokroić w plastry o grubości 2 cm. Przyprawić solą i pieprzem. Wrzucić na patelnię i mocno zarumienić. Przewrócić na drugą stronę. Dodać drobno posiekaną szalotkę, czosnek, chili i tymianek.
 Kiedy mięso będzie ładnie zarumienione z obu stron wlać whiskey. Gotować 2-3 minuty. Następnie wlać śmietanę. Przyprawić solą i pieprzem. Całość gotować około 5 minut do momentu, aż sos delikatnie zgęstnieje. Na koniec wymieszać z posiekaną natką pietruszki. Składniki na około 20 - 30 ciasteczek:

    120 g masła (nie margaryny do pieczenia), schłodzonego
    3 łyżki cukru pudru
    150 g mąki pszennej
    kilka kropel ekstraktu lub aromatu waniliowego lub Waszego ulubionego

Wszystkie składniki szybko zagnieść i wyrobić; można również zmiksować w malakserze. Uformować kulę, spłaszczyć, owinąć folią spożywczą, schłodzić w lodówce przez około 30 minut.

Z ciasta formować kuleczki mniejsze od orzecha włoskiego, układać na blaszce wyłożonej papierem do pieczenia. Spłaszczać widelcem, nadając jednocześnie wzorek ciasteczkom.

Piec około 15 w temperaturze 200ºC lub do zrumienienia.

Przechowywać do 7 dni, w puszce.

Uwaga: w wersji czekoladowej należy dodać 2 łyżki cukru pudru więcej, a 30 g mąki pszennej zastąpić kakao.

Smacznego :-). Ciasto na pizzę -puszyste, mięciutkie
wiktori069
Okalew Obserwuj

Zszywek: 332 · Obserwują ją: 2044

Ostatnio dodane:

... ... ... ...
pinija
Obserwuj

Zszywek: 82 · Obserwują ją: 838

Ostatnio dodane:

wesołych Świąt :) Mikołajek :) zima :) mój
Coffer
London, United... Obserwuj

Zszywek: 67 · Obserwują ją: 178

Ostatnio dodane:

Kufer z artystycznym rękodziełem - kardigan szydelkiem dla poczatkujących Torebka szydelkiem z opisem i wzorem - Kufer z artystycznym rękodziełem Artystyczne rękodzieło Artystyczne rękodzieło
Gekoon_x
Ostrów Wielkopolski Obserwuj

Zszywek: 72 · Obserwują ją: 1261

Ostatnio dodane:

Ścinać czy zostawić ? Zaczynam przygodę z kosmetykami :)Oto mój makijaż:) Powoli się uczę Mój jeszcze nie skończony rękaw :))) Gepardzik :)
ever_girl
Baczyn Obserwuj

Zszywek: 349 · Obserwują ją: 342

Ostatnio dodane:

..., Nowoczesny dom jadalnia ♥♥♥
elew1
lublin Obserwuj

Zszywek: 6937 · Obserwują ją: 16969

Ostatnio dodane:

Sałatka z kuskusem i tuńczykiem

Składniki

    kuskus, 1szkl.
    tuńczyk w sosie własnym, 2puszki
    ogórki korniszone, 4-5szt.
    kukurydza, 1puszka
    cebula, 1szt.
    Papryka czerwona, 1szt.
    majonez, 1szt.
    sól, pieprz, do smaku

Kuskus wsypac do głebokiej salaterki,zalać wrzątkiem lub bulionem(poziom wody 

powinien o pół centymetra przekraczac poziom kaszy)Odczekać 5-6minut,wymieszać widelcem,aby nie było grudek,pozostawić do wystygnięcia.Kukurydzę osączyć,ogórek,paprykę i obraną cebulę pokroić w drobną kostkę.Rybę osączyć rozgniesć widelcem.Wszystko wymięszać z kuskusem dodać przyprawy i majonez. Sałatka z kaszą kuskus i tuńczykiem

Składniki

    250 g kaszy kuskus
    2 puszki tuńczyka w kawałkach w oleju
    2 czerwone papryki
    1 puszka kukurydzy
    1 duży pęczek koperku
    500 ml wody
    200 g majonezu
    3-4 łyżki jogurtu naturalnego
    pieprz biały
    sól

Przygotowanie

    Kaszkę kuskus wsypujemy do miski i zalewamy 2 szklankami wrzątku. Przykrywamy pokrywką lub dużym talerzem i odstawiamy na 5 minut, aby kasza napęczniała. Paprykę oczyszczamy i kroimy w drobną kostkę. Kukurydzę odcedzamy na sicie.
    Do kaszy kuskus dodajemy paprykę, kukurydzę, tuńczyka z puszki razem z olejem. Sałatkę mieszamy, aby olej z tuńczyka połączył się z kaszą. Majonez mieszamy z jogurtem naturalnym, pieprzem i solą. Do sałatki dodajemy sporą ilość posiekanego koperku i sos majonezowy. Mieszamy do połączenia się składników. Lemoniada turecka Zapiekanka makaronowa z brokułami w sosie serowym
daVinci78
Obserwuj

Zszywek: 360 · Obserwują ją: 548

Ostatnio dodane:

... ;;;;;;;;;;;;; stylish ...
Anilla
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 166 · Obserwują ją: 783

Ostatnio dodane:

... ... *.* ...
coben
WAWA Obserwuj

Zszywek: 13 · Obserwują ją: 534

Ostatnio dodane:

JAK SCHUDŁAM 10 KG (bez diety, treningów, jedząc słodycze) | CZĘŚĆ 1 - WIDEO PSYCHODIETKA :) najlepsze ćwiczenia na nogi + 30 dniowe wyzwanie! KTO DOŁĄCZY? najlepsze ćwiczenia na nogi = 30 dniowe wyzwanie! kto dołączy? :) Jak schudnąć bez żadnej diety i wyrzeczeń -  prawdziwa historia. Warto przeczytać :)
zjemto
Lublin Obserwuj

Zszywek: 474 · Obserwują ją: 9764

Ostatnio dodane:

Kostka Dacquoise Ciasto Monte z bananami. Przepis zjemto.blog Ciasto "Santoska". Przepis na zjemto.blog Pyszne ciasto bez pieczenia - Krówka z bananami. *.* Przepis po kliknięciu na zdjęcie.
Agatek18
Obserwuj

Zszywek: 140 · Obserwują ją: 3419

Ostatnio dodane:

### Świetny pomysł! Co Wam wyszło? :) #kochamludziktórymsięnienudzi Deser czekoladowy bez pieczenia
weronik05
Obserwuj

Zszywek: 537 · Obserwują ją: 2445

Ostatnio dodane:

naleśniki po meksykańsku Kruche ciasteczka kakaowe z płynną czekoladą Chrupiące pieczarki w serowym cieście konkret
Emily23
Katowice Obserwuj

Zszywek: 238 · Obserwują ją: 621

Ostatnio dodane:

ombre sowa ... wow
ObrazyRakbis
Rakszawa Obserwuj

Zszywek: 838 · Obserwują ją: 975

Ostatnio dodane:

Każdy Wasz rysunek, obraz zasługuje na odpowiednią oprawę.
Malujesz, rysujesz, wyklejasz lub układasz puzzle? 


#obraz #rama #dekoracja #pomysł #grafika #miłość #dom Wszystkie Wasze zdjęcia oprawimy w śliczne złote ramki. 

#rama #ramka #złoto #dąb #dekoracja #miłość #dom #salon Jeśli posiadacie zdjęcia swoich dzieci, rodziców, dziadków;  chętnie oprawimy je w ładne ramki. Będą wspaniałą pamiątką na całe życie.

#rama #ramka #zdjęcie #rodzice #miłość #dekoracja #rakbis Wszyscy czekaliśmy na wiosnę, bo jak wiadomo wiosna to nowe pomysły i czas zmian:)

#pomysł #zmiana #dekoracja #wystrój #obraz #rama #zdjęcia #grafika
Ed_23
Bialystok Obserwuj

Zszywek: 1375 · Obserwują ją: 10490

Ostatnio dodane:

<3, <333 Cudna piżamka damska Stroje kąpielowe 2018 Etna. Etna B-30/GO 905 strój kąpielowy 2018
Olcikss
Strzelin Obserwuj

Zszywek: 132 · Obserwują ją: 1978

Ostatnio dodane:

Odżywka NANOLASH :) Mam nadzieję, że będzie tak wspaniała jak ją opisują ♡Babeczki z kremem bananowym i kawałkami bananów ♡ Zaczynamy!Proszę o motywacje!Jedno serduszko=2przysiady Nie takie trudne jak wygląda:D
zszywka1
Obserwuj

Zszywek: 1679 · Obserwują ją: 8602

Ostatnio dodane:

TortArt - torty artystyczne... masa cukrowa torty Sałatka z grilowanym kurczakiem i brzoskwiniami 
Polecam wam gorąco!


SKŁADNIKI na 1  porcję
mix sałat np. Fit & Easy
1 pierś z kurczaka (ok. 100g)
2 połówki brzoskwiń z puszki
1 łyżka orzechów nerkowca
sól, pieprz, ulubione przyprawy
dressing miodowy: 1 łyżeczka miodu, 1 łyżeczka octu winnego, 3 łyżeczki oliwy


Pierś kurczaka posyp ulubionymi przyprawami, połóż na gorącej grillowej patelni i obsmaż z dwóch stron na złoty kolor (bez tłuszczu).
Na talerzu rozłóż sałat. Pierś kurczaka i brzoskwinie pokrój w plastry i ułóż na sałacie.
Orzechy nerkowca lekko posiekaj i podpraż na suchej patelni. Posyp sałatkę.
Składniki dressingu umieść w słoiczku lub shakerze, szczelnie zamknij i potrząsaj energicznie przez kilkanaście sekund.
Przygotowanym dressingiem polej sałatkę przed podaniem.

Smacznego :)

 Jedna porcja zawiera średnio:
energia: 394 kcal
białko: 31 g
węglowodany: 25 g
błonnik: 8,9 g
tłuszcze: 19 g
cholesterol: 78 mg
Danie zawiera: wit.:A, E, B1, B2, B12, B6,C oraz niacynę oraz Sód, potas, fosfor, żelazo, magnez, cynk, mangan
Bonakla
babienica Obserwuj

Zszywek: 247 · Obserwują ją: 75

Ostatnio dodane:

Pieczony zając
Składniki:
Mąka - 1kg
Mleko - 150ml
Olej - 200ml
Woda - 300ml
Drożdże - 70g
Sól - 30g
Cukier drobny biały w kartonie z zakrętką „Cukier Królewski” - 40g
Cukier perlisty „Cukier Królewski”
Konfitura morelowa - 200g
Rodzynki - 100g
Przygotowanie:
W lekko podgrzanym mleku, z dodatkiem cukru drobnego białego i 3 łyżek mąki, przygotowujemy rozczyn z drożdży. Kiedy rozczyn zwiększy swoją objętość, łączymy go z mąką, wodą i olejem. Wyrabiamy ciasto i gdy jest już dobrze wyrobione odstawiamy na krótką chwilę do wyrośnięcia. Ciasto dzielimy na 10 kawałków. Z każdego robimy cienki wałeczek, od którego odkrawamy jeden kawałek 3 cm i jeden 1 cm. Pozostałą część zwijamy w spiralę, do której dokładamy ten 3-centymetrowy nacięty kawałek (główka królika) oraz 1-centymetrowy czyli ogonek. Wypiekamy w piekarniku w temperaturze 170 stopni przez około 20 minut. Po upieczeniu zająca smarujemy konfiturą morelową i posypujemy cukrem perlistym. Z rodzynek robimy oczka. ... piękna *,* !!! Potrzebujecie tylko dwóch rzeczy:
- farba akrylowa czarna
- talk
ja użyłam akurat akrylówki ze śnieżki, ale może być jakakolwiek czarna, talk kupiłam w aptece. Na pół litra farby potrzebujemy całe opakowanie talku - 100g. Wsypujemy powoli do farby talk, cały czas mieszamy, musi nam powstać dość gęsta masa (coś jak śmietana), staramy się rozprowadzić wszystkie ewentualne grudki. Malujemy wałeczkiem. kiedy robiłam to u dzieci - na jasnej ścianie regipsowej - wystarczyły mi dwie warstwy. na drzwiach - mega gładkich - trzeba było pociągnąć trzy razy. Zapytacie: po co ten talk?
ano właśnie - talk daje nam matową powierzchnię, która zachowuje się identycznie jak tablica! Świetnie się zmazuje, idealnie po niej pisze.
Psychopata
Podkarpacie,Krosno Obserwuj

Zszywek: 2690 · Obserwują ją: 9494

Ostatnio dodane:

Wyjaśnienia skrótów :) :€: ... pędzelki
ila1830
Obserwuj

Zszywek: 714 · Obserwują ją: 2872

Ostatnio dodane:

56 Minute SweatFest Butt and Thigh Cardio Workout - Calorie Blasting Interval Cardio for Lower Body *** Sos słodko-kwaśny Babka piaskowa przepis
SylwiaPostj
Korzybie Obserwuj

Zszywek: 696 · Obserwują ją: 3010

Ostatnio dodane:

Adele - Hello <3 ;) . ... ;) .
Arodeth
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 256 · Obserwują ją: 228

Ostatnio dodane:

Tęcza Pizza z jajkiem. Mniami :) Trylogia o Śpiącej Kròlewnie Anny Rice:
TOM I "Przebudzenie Śpiącej Królewny" 
TOM II "Kara dla Śpiącej Królewny" 
TOM III "Wyzwolenie Śpiącej Królewny" 
Polecam wszystkim lubiącym "mocną" erotyke(z dużym naciskiem na mocną) ;) Pezet &amp; Czarny HIFI - Co jest ze mną nie tak
LoLa_8
Londyn Obserwuj

Zszywek: 1274 · Obserwują ją: 4877

Ostatnio dodane:

DZIEWCZYNY BŁAGAM WAS O POMOC!!! Trwa akcja,wystarczy że wejdziecie na stronę OLX tam trwa akcja 'NAKARM PSA' wystarczy , że klikniecie na dowolnego pieska i 1% karmy trafia już na dane schronisko w ten sposób pomagacie na wypełnienie ich głodnych brzuszków. Akcja trwa CODZIENNIE wystarczy, że będziecie CODZIENNIE klikać na innego pieska w ten sposób pomożemy im nie umrzeć z głodu co jeszcze możemy te akcje wysłać nam swoim znajomym . Im więcej osób tym więcej zdobędziemy karmy na dane schroniska i pomożemy pieskom. Co jeszcze może któraś z was za adoptuje pieska sprawicie im kochający dom, troskę i opiekę .ADOPTUJCIE I NIE KUPUJCIE! Te zwierzaki nie widziały miłośći na oczy... WIĘC PROSZĘ A NAWET BŁAGAM O POMOC WCHODŹCIE NA STRONĘ OLX I KLIKAJCIE CODZIENNIE NA INNEGO NOWEGO PIESKA!!!PIESKA KARMIMY TYLKO NA TELEFONIE! prawda <3 <3 ...
Moniniula
Gdańsk Obserwuj

Zszywek: 106 · Obserwują ją: 274

Ostatnio dodane:

Pomysł na przekąskę imprezową PPP organizacja kabli organizer na długopisy i podkładka na biurko w jednym ;)
kapierzyna1
monachium Obserwuj

Zszywek: 193 · Obserwują ją: 341

Ostatnio dodane:

Kurczak garam masala dzierganie lampki z kubków Wazon z recyklingu
koszulkowo
Białystok Obserwuj

Zszywek: 323 · Obserwują ją: 1090

Ostatnio dodane:

Mapa Podróży Ryzyk fizyk Zapomniałem stroju NO CO JA PORADZĘ?
georgia20
. Obserwuj

Zszywek: 4731 · Obserwują ją: 32485

Ostatnio dodane:

Domowe babeczki czekoladowe z masłem orzechowym

Przepis po kliknięciu w zdjęcie. Torcik truskawkowo różany

Przepis po kliknięciu w zdjęcie. Ciastka Kasztanki – kuchnia podkarpacka

Przepis po kliknięciu w zdjęcie! :) Donuts inaczej zwane pączkami z dziurką lub oponkami. 

Przepis po kliknięciu w zdjęcie! :)
Halinka00
Rzeszów Obserwuj

Zszywek: 463 · Obserwują ją: 2712

Ostatnio dodane:

łazienka Składniki

2 sztuki banan
2 sztuki kiwi
1 mała pomarańcza
4 łyżki mleka 2%
1 szczypta (bardzo malutka barwnik-zielony spożywczy,ale niekoniecznie) ja dodałam dla ładniejszego efektu :)

Pyszny gęsty koktajl.Można go łyżką zajadać.Smacznego :-)
Etapy przygotowania

Owoce obieramy i kroimy na mniejsze częśći.
Kolejno wkładamy do blendera.Tj.Najpierw kiwi blenderujemy i przelewamy do kubka.Myjemy pojemnik blendera.Następnie do maszynki dodajemy pokrojone banany , pomarańczę i mleko-wszystko blenderujemy.
Do wysokiej szklanki lub kielicha wlewamy porcję bananowo-pomarańczową a na nią porcję kiwi.Chłodzimy i podajemy :) Koktajl bananowo - jagodowy z płatkami owsianymi

Składniki:

1 banan

2 łyżeczki (lub więcej) jagód świeżych, mrożonych lub pasteryzowanych – przepis tutaj

pół szkl mleka

3 łyżki płatków owsianych



Wykonanie:

Płatki owsiane wsypujemy do miseczki i zalewamy wrzątkiem tak by były nim przykryte. Przykrywamy talerzykiem i odstawiamy na 7-10 min aż napęcznieją.

Do blendera wrzucamy gotowe płatki owsiane, obranego banana, jagody i wlewamy mleko. Miksujemy na gładki koktajl. Składniki (na 1 koktajl):
szklanka malin
szklanka kefiru lub jogurtu naturalnego
1 łyżka cukru (opcjonalnie)

Wszystko razem blendujemy.

Maliny w 100 g zawierają tylko 33 kcal. Cały koktajl ma ok. 110 kcal.

Koktajl malinowy
Sezon malinowy pomału dobiega końca, a więc pora jeszcze go wykorzystać w pełni. Maliny są owocami, które zawierają bardzo dużo witamin i minerałów - magnez, wapń, żelazo. Są wykorzystywane w leczeniu różnorodnych dolegliwości. Poniżej przedstawiam przykłady w działaniach prozdrowotnych tych owoców.
są środkiem przeciwgorączkowym i napotnym,
działają przeciwzapalnie, ściągająco i przeciwbakteryjnie,
działają uspokajająco,
obniżają ciśnienie krwi, wzmacniają serce i mają działanie przeciwmiażdżycowe dzięki minerałom w nich zawartym,
żelazo i miedź mogą wspomóc leczenie anemii,
są pomocne w łagodzeniu bólu miesiączkowego, gdyż powodują rozkurcz mięśni gładkich,
duża ilość witamin wpływa korzystnie na układ odpornościowy.
Ciekawostką jest, iż pestki malin nie są trawione przez organizm człowieka, ale są odpowiedzialne za usunięcie toksyn z organizmu. Dodane do koktajlu, owsianki, czy jogurtu przyspieszają proces odchudzania.
_Bad_Girl_
Polska Obserwuj

Zszywek: 509 · Obserwują ją: 3470

Ostatnio dodane:

... ... ... ...
Bella01
Sztutowo Obserwuj

Zszywek: 292 · Obserwują ją: 4729

Ostatnio dodane:

!!! !!! !!! !!!
AngellStar
Gdańsk Obserwuj

Zszywek: 711 · Obserwują ją: 6092

Ostatnio dodane:

... ./. ... ...
Klaudyna95
Wonderland Obserwuj

Zszywek: 3321 · Obserwują ją: 52358

Ostatnio dodane:

♥♥♥ Ciasto poduszkowiec Hmm ....
siekaaaa
Obserwuj

Zszywek: 435 · Obserwują ją: 202

Ostatnio dodane:

jeszcze tylko kilka dni ! już niedługo lampa à la chmurka ...
a_n_n_aa_n_n_a
P-śl Obserwuj

Zszywek: 5282 · Obserwują ją: 17712

Ostatnio dodane:

Cytrynowe ciasto z kruszonką #cytryna, #ciastocytrynowe, #limon pizza z patelni #pizzainaczej #omlet Borówkowa rozkosz #chmurka, #beza Pyszny chlebek drożdżowy bez wyrabiania #chleb #bezwyrabiania
eeyywwaa
Poznań Obserwuj

Zszywek: 187 · Obserwują ją: 303

Ostatnio dodane:

Proste ciasto z truskawkami Prozdrowotny deser sernikowy z galaretkowym dżemem z dzikiej róży

Przepis po kliknięciu w zdjęcie. Fit kopiec kreta :) Piersi kurczaka w sosie jogurtowo-musztardowym
Niesforna
Neverland Obserwuj

Zszywek: 2450 · Obserwują ją: 15475

Ostatnio dodane:

/// *** *** Moje świąteczne pazurki. Czerwień, złoto i renifer ♥
ania_w123
lublin Obserwuj

Zszywek: 1660 · Obserwują ją: 3835

Ostatnio dodane:

chłodnik z pieczonych buraków chłodnik litewski według przepisu magdy gesler chłodnik z ogórka rzodkiewki i nutą mięty chłodnik ze szpinakiem
dagmara_65
Polska Obserwuj

Zszywek: 1936 · Obserwują ją: 2431

Ostatnio dodane:

Sernik czekoladowy na zimno (przepis klik w zdjęcie) Sernik czekoladowy z kremem wafelkowym i musem malinowym (przepis klik w zdjęcie) Naleśniki z ryżem i jajecznicą Ciasto z truskawkami dwukolorowe (prosty przepis) -przepis klik w zdjęcie
JOKKO1979
Łódź Obserwuj

Zszywek: 5164 · Obserwują ją: 550

Ostatnio dodane:

Krwiożerczy ślimak 50 lat Sernik Oreo, Nutella, Milka, Kinder Bueno - przepis! ;-)
SFD
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 37 · Obserwują ją: 792

Ostatnio dodane:

Drewniana, ręcznie robiona tablica dekoracyjna. Ponadczasowy  tekst z silnym i pozytywnym przekazem. Tablica Happiness - ciekawy i oryginalny dodatek do wnętrz! Happiness to droga do naszego wnętrza! "SZCZĘŚCIE" to rzecz, której każdy poszukuje. A przecież to własnie ono może nas poprowadzić przez całe życie! Już teraz! Magiczna, tajemnicza nowość stół Black Magic. 
Design, któremu nie można się oprzeć! Praktyczne, małe biurko nie wymagające montażu do podłogi lub ściany. Nowoczesna, lekka forma i skandynawski, modny charakter. 
Zapraszamy!
justynka94
TRN / BHAM Obserwuj

Zszywek: 379 · Obserwują ją: 2330

Ostatnio dodane:

Czy ten sposób naprawdę działa?? Dziewczynki slyszałyście o tym sposobie wybielania zębów w domu? WĘGIEL LECZNICZY do kupienia w każdej aptece za parę złotych :-) domowe malibu: - 200 g wiórków kokosowych - 250 ml spirytusu - 1 puszka (530 g) mleka skondensowanego słodzonego - 1 puszka (530 g) mleka skondensowanego niesłodzonego Wiórki wsypujemy do słoika, zalewamy spirytusem. Słoik zakręcamy i odstawiamy na 4 dni. Po tym czasie odsączamy alkohol przez gazę. Oba rodzaje mleka mieszamy i dodajemy odsączony spirytus. Dokładnie mieszamy i przelewamy do butelki. Ja zrobiłam w mniejszej ilości – grunt, żeby proporcje się zgadzały. domowy advocat: - 5 żółtek - 250 g cukru pudru - 1/2 puszki (265 g) mleka skondensowanego niesłodzonego - 250 ml spirytusu Żółtka ubijamy z cukrem pudrem. Stale miksując dodajemy mleko. Na koniec wlewamy spirytus, mieszamy i przelewamy do butelek. Uwaga – ajerkoniak bardzo(!) gęstnieje. Nie zróbicie tego błędu co ja – wlejcie go do butelek o szerszych szyjkach. Z tych, które są na zdjęciu wylanie go jest niemal niemożliwe ;) domowy baileys: - puszka (530 g) mleka skondensowanego słodzonego - 0,5 litra wódki - 0,5 szklanki mleka - 1 łyżka kawy rozpuszczalnej - 1 łyżka wrzątku Puszkę mleka wstawiamy do garnka z wodą i gotujemy na małym ogniu przez 2,5 godziny. Odstawiamy do całkowitego wystygnięcia. Gdy mleko będzie zimne, puszkę otwieramy, mleko przekładamy do większego naczynia. Kawę rozpuszczamy w łyżce wrzątku i dodajemy do mleka. Mieszamy. Dodajemy mleko. Mieszamy. Na koniec pomału dodajemy wódkę i całość łączymy razem. Przelewamy do butelki. domowa kukułkówka: - 200 g kukułek - 150 ml mleka zagęszczonego słodzonego - 100 ml mleka zagęszczonego niesłodzonego - 250 ml wódki Mleko wymieszać w rondelku i wstawić na niewielki ogień. Wrzucić cukierki i stale mieszając czekać aż się rozpuszczą (zajmie to dłuższą chwilę, ale nie można odejść od garnka, bo cukierki przykleją się do dna!). Gdy masa będzie jednolita odstawiamy do ostygnięcia. Do zimnej masy kukułkowej dodajemy wódkę. Mieszamy łyżką. Przelewamy do butelki. Uwaga! Wszystkie alkohole należy odstawić na kilka dni do przegryzienia się! brokatowe manicure :) na czerwono :) essence colour & go 114 fame fatal + koronka :) moje pazurki na dziś :)
kanga
DT Obserwuj

Zszywek: 667 · Obserwują ją: 2474

Ostatnio dodane:

Choinka kartka na Boże Narodzenie Super ♡ christmas time <3
qulasera
Obserwuj

Zszywek: 2115 · Obserwują ją: 4448

Ostatnio dodane:

Pomysł na śniadanie w 15 min

 
śniadanie fit zdrowie przekąska dieta
Przepis
Składniki:

-4 jaka, 
- ser feta, 
- szynka, 
- szczypiorek, 
- papryka, 
- pomidor, 
- ser żółty.

Masę jajeczną wylewamy do przygotowanych foremek, na dnie których układamy wybrane składniki.Ja użyłam silikonowych i umieściłam je w formie do muffinek.
Babeczki pieczemy 12-15 minut w temp. 180 stopni.Podajemy ciepłe. hand made gift bag do wydrukowania litery do wydrukowania
stalica64
kilkis GRECJA Obserwuj

Zszywek: 2228 · Obserwują ją: 7623

Ostatnio dodane:

..... .... .... ....
L0liipop
Kraków Obserwuj

Zszywek: 1613 · Obserwują ją: 1833

Ostatnio dodane:

... ... ... ...
garishata
Gdańsk Obserwuj

Zszywek: 1819 · Obserwują ją: 5406

Ostatnio dodane:

*-* połączenie podłóg *-* *-*
joannadalmata67
Obserwuj

Zszywek: 7646 · Obserwują ją: 19627

Ostatnio dodane:

Ciasto "Na zimno" siostry Anastazji Rollsy z Tortilli: TOP 10 Najlepszych Przepisów na Pyszne Przekąski Kotlety szwajcarskie TOP 10 Najlepszych Przepisów na Pyszne Rurki z Kremem